Staatssecretaris bevestigd: GEEN Vuurwerkverbod 2021-2022

Al die negativiteit is ook niet bepaald motiverend voor al die mensen die dag in dag uit aan het knokken zijn voor het behoud van de traditie.

Been there, done that.

Sorry als ik je demotiveer. Keep up the good work. :thumbup:
 
"Het valt mij alleen wel op dat er een bepaalde groep mensen hier op het forum is dat er volgens mij niet echt meer plezier aan beleeft en vooral negatief is. Daar baal ik dan van en ik maak dan van mijn hart geen moordkuil en uit dat."

Dat is ook slechts interpretatie van jouw kant. Ik interpreteer het namelijk anders: Bezorgde liefhebbers die hun zorg uitspreken op een andere manier dan jij doet. En je stelt dat je van je hart geen moordkuil maakt; helemaal prima. Jij doet dit door positief, wellicht wat naïef, te blijven. De ander bekijkt en uit zich wat kritischer.

Wees blij dat het (forum) leeft. Dat zorgt voor reuring en aandacht.
 
Ieder heeft zijn eigen mening en gevoel daarbij. Ik zelf zie het ook positief in, het seizoen staat voor de deur en de kriebels beginnen alweer flink te komen. Dat ga ik niet laten verpesten door iets/als/misschien/wie weet enz enz. Stel dat het alsnog niet doorgaat, dan heb ik wel 10 maanden voorpret gehad en lekker die sfeer beleefd. Dus lekker vooruit en uitkijkend naar het seizoen, wordt weer ouderwets genieten. Misschien juist wel extra.

En als het wel door gaat en je nu in de sfeer hangt dat het wellicht niet doorgaat verpest je de sfeer erna toe vind ik. De voorpret is voor mij persoonlijk minstens, zo niet belangrijker dan oud en nieuw zelf. Zonder voorpret geen oud en nieuw.
 
Ik heb zelf al voor paar duizend euro vuurwerk besteld en hoop zo dat het gewoon doorgaat. Echter hou ik ook rekening mee dat ze alles weer KUNNEN verdraaien, zo is politiek Den Haag nu eenmaal. Laten we voor het beste hopen maar toch in achterhoofd mee rekening houden dat het ook anders kan lopen. Zie vorig jaar wel.....
 
Waar ik een beetje moe van wordt is het continue negatieve gedoe van sommigen hier op het forum.

Sorry dat ik het zeg, maar de uitlatingen van de Staatssecretaris zijn waardeloos.

Iedereen weet dat het virus terugkomt in de winter.
De kans bestaat dat de ellende dan opnieuw begint.
Het is niet zeker, maar het kan.
Dan mag zij nu wel zeggen dat er geen verbod komt...

"Maar ja de epidemiologische situatie laat het toch net niet toe blablabla we kunnen niet spelen met de gezondheid van de mensen blablabla de varianten komen hard binnen blablabla"

Vorig jaar met het landelijk verbod kwamen er ook positieve signalen van achter de schermen... maar iedereen die weet hoe politiek werkt wist dat het finaal beslist was.

Deze Corona onzin is nog lang niet voorbij, of we dat nu willen of niet.

De anti-vuurwerk agenda is ook in meerdere landen actief, toch iets om over na te denken.

Hoe dan ook grote complimenten naar jou toe en naar de HVLV.

Maar de freaks laten zich niet meer blij maken om niets na vorig jaar.
 
Omdat er een stel machtswellustige criminelen aan de macht is dat schijt heeft aan tradities en aan de mensen hun situatie die ze als poppetjes aan hun vingers hebben hangen. In het verleden hebben we nooit iets aan hun gehad, de traditie is verder uitgekleed, er is al een jaarwisseling "verkocht" aan linkse partijen onder de publieke smoes van Corona, er zijn al jaren kromme en steeds krommere regels, de hele ILT is compleet geschift, en menig importeur werkt mee aan de afbraak van de traditie. Dus waar jij positiviteit weg wil halen is enkel vastklampen aan strohalmpjes van wat je nog wél over hebt, en als dat moet door de community valse hoop te geven door te komen met een foutieve conclusie uit een filmpje die duidelijk enkel over een huidige momentopname gaat, komt dat verre van overtuigend over.

Je kunt wel een bloemetjesweide willen zien door één madeliefje waar verder drijfzand en stront is, maar heel realistisch is dat niet.Vertrouwen in politiek is in NL momenteel lager dan nihil.

En het is vooral dat laatste lijntje dat de doorslag geeft.

Nul vertrouwen in de politiek na deze corona onzin.

En dat vaccin mogen ze ook vergeten.

Mijn eerlijke mening: ik denk dat we 55% kans hebben dat we eind dit jaar normaal mogen stoken.
 
Waar ik een beetje moe van wordt is het continue negatieve gedoe van sommigen hier op het forum. Het lijkt wel of het nooit goed is. Mede-forumleden doen moeite om informatie te verzamelen en dat te delen en krijgen dan deels weer negatieve reacties. Of als mensen enthousiast reageren vind een ander het nodig om dat meteen weer de kop in te drukken. Het lijkt soms wel of we niet meer positief mógen zijn. Komt dat negatieve gedoe door de lange Corona-tijd? Zijn mensen toe aan vakantie? Iemand enig idee waar dat aan ligt?

Wat ik er van weet is dat in alle gesprekken met de Overheid er juist positief of neutraal wordt gesproken over komend Oud & Nieuw. Natuurlijk, er speelt van alles in Den Haag maar vooralsnog staat vuurwerk daar niet op de agenda. En als/stel/mits/tenzij gaan roepen i.v.m. de formatie heeft geen zin, dan kun je net zo goed naar Holland Casino gaan.

Ook de Gemeentelijke afsteekverboden halen het bijna allemaal niet. Tot nu toe zijn er volgens mij officieel 5 gemeenten in heel NL (van de ca. 350!!) die echt formeel een verbod hebben ingeregeld en daarvan zijn er 2 aan het twijfelen of ze het wel echt door willen laten gaan. De afgelopen weken zijn er meerdere plannen voor lokale verboden alsnog de prullenbak in verdwenen. Dat lees en hoor je dan weer niet in de media...

Kom op mensen, we gaan toch met z'n allen voor een VET Oud & Nieuw mét vuurwerk?! Laat de kop niet hangen!!

Ik snap dat je sommige berichten zo opvat. Maar het is helaas wel realiteit. Vorig jaar werd ook op het laatste moment alles afgeblazen. Daarnaast hebben wij al bijna het hele jaar een demissionair kabinet, en zit er ook niet veel schot in de zaak voor een nieuwe kabinet. En dat nieuwe kabinet dat wordt er één die niet echt voorstander is van vuurwerk... zeg maar links georiënteerd ;)

Als vanuit het nieuwe kabinet wordt gezegd dat er geen verbod is, dan hang ik de vlag pas uit.
 
Ik snap dat je sommige berichten zo opvat. Maar het is helaas wel realiteit. Vorig jaar werd ook op het laatste moment alles afgeblazen. Daarnaast hebben wij al bijna het hele jaar een demissionair kabinet, en zit er ook niet veel schot in de zaak voor een nieuwe kabinet. En dat nieuwe kabinet dat wordt er één die niet echt voorstander is van vuurwerk... zeg maar links georiënteerd ;)

Als vanuit het nieuwe kabinet wordt gezegd dat er geen verbod is, dan hang ik de vlag pas uit.

Even voor de zekerheid: het nieuwe Kabinet wordt echt niet links georiënteerd. Links heeft dik verloren afgelopen verkiezingen. Rechts en Midden zijn aan zet. Alleen als GL en PVDA vast blijven houden aan een combi van die 2 partijen dan gaat dit een rol(letje) spelen, anders niet. D66 is de partij die daar wel wat in ziet, de rest niet. Maar daar hebben we een ander topic voor geloof ik... :wink:
 
Even voor de zekerheid: het nieuwe Kabinet wordt echt niet links georiënteerd. Links heeft dik verloren afgelopen verkiezingen. Rechts en Midden zijn aan zet. Alleen als GL en PVDA vast blijven houden aan een combi van die 2 partijen dan gaat dit een rol(letje) spelen, anders niet. D66 is de partij die daar wel wat in ziet, de rest niet. Maar daar hebben we een ander topic voor geloof ik... :wink:
Ik weet niet of je de politiek wat volgt, maar rechts is altijd al uitgesloten bij coalitie vorming. Nederland kiest rechts, maar politiek wordt links
 
Ik durf er wel mijn hand voor in het vuur te steken dat Gizmo de politiek goed volgt :angel:

Zullen we gewoon met zijn allen concluderen dat we het niet weten, dat sommigen het positief en hoopvol inzien en anderen met een kritische blik afwachten?

Het begint een beetje een speculeer-draadje te worden. Dat mag, maar het blijft rondjes draaien voorlopig.
 
Ik weet niet of je de politiek wat volgt, maar rechts is altijd al uitgesloten bij coalitie vorming. Nederland kiest rechts, maar politiek wordt links

Hahaha, sommige hebben mij hier de afgelopen jaren gebombardeerd tot "VWC Politiek Den Haag" of "VWC Politicus" dus jouw opmerking over of ik de politiek wat volg moet ik echt heel hard om lachen! :)

Maar wat jij zegt dat rechts altijd al uitgesloten is bij coalitievorming klopt echt niet hoor. Want dan zouden bijv. de PVDA, SP en GroenLinks het al jaren voor het zeggen hebben en dat is niet zo. Het is juist rechts en centrumrechts dat al heel lang "aan de macht is".

De VVD en CDA zijn resp. een rechtse en centrumrechtse partij. Die 2 partijen zijn al bijna 20 jaar lang de bovenliggende partijen, hebben de verkiezingen sinds 2002 gewonnen en zaten regelmatig samen in een Kabinet: Balkenende (CDA) I t/m IV en Rutte (VVD) I t/m III.

Voor het laatst was er van 1998 - 2002 een Kabinet met een duidelijk grotere linkse invloed toen de PVDA de verkiezingen voor de 2e keer op rij won en Wim Kok met Paars II de premier was. Paars vanwege de combi van de linkse (rode) PVDA en de rechtse (blauwe) VVD wat samengevoegd de kleur paars geeft. D66 mocht daar ook aan meedoen en die partij wordt gezien als centrum-partij, zeg maar het midden tussen links en rechts.
 
Hahaha, sommige hebben mij hier de afgelopen jaren gebombardeerd tot "VWC Politiek Den Haag" of "VWC Politicus" dus jouw opmerking over of ik de politiek wat volg moet ik echt heel hard om lachen! :)
Wat ben je dan toch bescheiden gebleven zeg.
 
Ja Gizmo, doe eens niet zo stoer haha.

Ik ben bang dat we zullen moeten afwachten. Zoals eerder gezegd is dit een positief bericht, maar door een aantal onzekerheden die nu aan de gang zijn (denk aan corona en de formatie) kan het nog steeds alle kanten op.
 
Kunnen we het kinderachtige gedoe nu laten en gewoon lekker focussen op onze hobby? Het is mooi en positief nbericht maar het blijft hoe dan ook speculeren. We zijn nu ook in week tijd van 1000 positieve naar 10.000 positieve tests gegaan, dus naast de politiek speelt corona ook nog gewoon een grote rol. We zien het allemaal aan het einde van het jaar wel
 
Ik heb mij behoorlijk verdiept in het coronabeleid. Na de nieuwe maatregelen die we vandaag te horen hebben gekregen, ben ik nu toch bang dat we hetzelfde gaan krijgen als vorig jaar. Om de zorg te ontlasten denk ik ook dat we opnieuw een vuurwerkverbod gaan krijgen. Hebben jullie er al over nagedacht om wat te doen bij zo`n verbod? Ook al is er toegezegd dat het er niet zal komen. Hugo heeft ook toegezegd dat er nooit en ter nimmer een vaccinatiedwang zal komen. We zien inmiddels wat daar van terecht komt.
 
Indeed, maar hoop zo dat je geen gelijk krijgt. Vertrouw ze voor geen meter in Den Haag
 
Een wedswijziging is er binnen 7 dagen doorheen gedrukt, dat zagen we vorigjaar wel. Ik ben er niet gerust op.
Dat is mijn gevoel, en er is een onderbuik gevoel.
 
We lopen onszelf allemaal gek te maken mensen. Vorig jaar om deze tijd werd er al druk over gepraat en geschreven in de media en de politiek. Nu niks. Vorig jaar was de situatie veel anders qua besmettingen, opnames en vaccinaties. Nu gunstiger.

Kortom: we moeten de boel afwachten en wat positiever zijn. Alleen dan maken we het ons wat plezieriger. Zonde als je straks moet zeggen dat je de hele aanloop naar onze dag hebt verpest door jezelf bang te maken voor een verbod.

En eens, de kriebels worden door de huidige tijd wat gedempt soms, maar laten we vooral genieten nu van deze mooie tijd. Dan pakken ze ons dat in elk geval niet meer af!
 
We lopen onszelf allemaal gek te maken mensen. Vorig jaar om deze tijd werd er al druk over gepraat en geschreven in de media en de politiek. Nu niks. Vorig jaar was de situatie veel anders qua besmettingen, opnames en vaccinaties. Nu gunstiger.

Kortom: we moeten de boel afwachten en wat positiever zijn. Alleen dan maken we het ons wat plezieriger. Zonde als je straks moet zeggen dat je de hele aanloop naar onze dag hebt verpest door jezelf bang te maken voor een verbod.

En eens, de kriebels worden door de huidige tijd wat gedempt soms, maar laten we vooral genieten nu van deze mooie tijd. Dan pakken ze ons dat in elk geval niet meer af!

Mooie woorden Pyromun, ik ben het volledig met je eens!

De situatie is inderdaad totaal anders, daar komt nog eens bij dat de strenge maatregelen die morgen aangekondigd gaan worden (waar niet iedereen blij mee is) alleen maar in ons voordeel gaan werken.
We zitten al in begin November, de ziekenhuisopnames worden hoger, maar zijn niet zo hoog als vorig jaar in deze tijd.
Als de strengere maatregelen doorgevoerd gaan worden, gaat dit hoe dan ook zorgen voor minder ziekenhuisopnames.
Minder ziekenhuisopnames dan vorig jaar + nog minder ziekenhuisopnames door de strenge aangekondigde maatregelen = minder druk op de zorg en een win voor vuurwerkliefhebbers! :cool:

Blijf inderdaad genieten van de voorpret, zie de strenge maatregelen als extra kracht! En blijf positief!
 
Midden rechtse regering, maar toch massaal linkse politiek bedreven?

Het nieuwe geloof gezond zijn met spuit, tja als je daarin gelooft dan is het gedaan met de mensheid.

Het immuunsysteem als wappie wegzetten, wat al 1000den jaren grote gevochten uitgevoerd heeft tegen ziek zijn, extreme omstandigheden, maar nu hebben we in eens een nieuw virus ja die is zo slim dat hij zelfs de tijden kan omzeilen.

En nu zometeen het nieuwe geloof de klimmaats verandering, waar al decennia lang om vergadert wordt, vertel dat aan de mammoeten die in een paar uur tijd levend en wel ingesneeuwd zijn, en er nooit meer uitgekomen zijn, dat was pas heftig, dat was toen ook door de enorme uitstoot van die giftige co2 monsters de mens genoemd.......

Ja de mens is bang en tegelijkertijd achterlijk geworden hoop vooral verder op imbicielen en vertrouw vooral niet op jezelf........

Oud en nieuw komt nooit meer terug zoals we gewend waren, of we moeten gewoon het vieren omdat die mensen het in Den Haag u het toch nooit meer gunnen.
 
Back
Bovenaan