Meteen honderden klachten bij opening Meldpunt Vuurwerkoverlast

wesley17

VWC lid
Het Meldpunt Vuurwerkoverlast is weer geopend. En al meteen zijn er honderden klachten. Bij het digitale loket kunnen geluidsoverlast en vuurwerkschade worden gemeld.

Het meldpunt is een initiatief van dertig lokale GroenLinks-fracties, waaronder die in Rotterdam, Den Haag en Groningen. GroenLinks pleit al jaren voor een vuurwerkverbod en daarom werd zes jaar geleden het meldpunt in het leven geroepen.

"We gebruiken het meldpunt om lokaal te pleiten voor het instellen van vuurwerkvrije zones op plekken met veel overlast", zegt het Rotterdamse GroenLinks-raadslid Arno Bonte. "En we gebruiken het als ondersteuning voor het pleidooi voor een landelijk verbod op consumentenvuurwerk. Daarvoor in de plaats zien we het liefst in elke gemeente een professionele vuurwerkshow."

Vorig jaar kwamen bij het meldpunt 48.000 klachten binnen.

Bron: https://nos.nl/artikel/2209276-meteen-honderden-klachten-bij-opening-meldpunt-vuurwerkoverlast.html

Ik dacht dat dat meldpunt gesloten was.. Maarja zal wel weer.
 
Hoe geloofwaardig is dit dan.
Ik weet zeker dat er een stel van die stumpers tussen zitten die gewoon wachten tot de site open gaat om nep meldingen te maken :bonk:
 
Tja, als je op facebook al ziet en merkt hoeveel mensen er "overlast" hebben van het zeer legale Cat1 vuurwerk.

zijn er amper harde knallen meer dan klagen ze wel over knetterlinten en zo blijft het hele gezeik gewoon doorgaan.
 
Bijzonder, 3 meldingen bij mij uit de buurt, en dat terwijl ik de afgelopen week nog geen knal heb gehoord :bonk:
 
Och is dat meldpuntje weer geopend.... Nu krijgen we de komende week zeker allemaal berichten op de media te zien over hoe veel klachten er wel niet zijn.
 
Tsjonge jonge die klote Bonte hoorde ik net alweer op t nieuws over het gooien met vuurwerkbommen en mensen die bekogeld worden met vuurwerk!!! T is toch ongelovelijk die zieke Bonte blijft maar doorgaan met die zelf verzonnen onzin van al die nepmeldingen... Bloed kookt alweer bij mij!! Wat een klootzsk die vent.
 
Gister nog even gekeken en zelf toen stonden er al meldingen op de kaart .
Ik denk dat hij die gewoon heeft gebruikt .

Weet iemand vanaf wanneer hij de site heeft geopend
 
Het Meldpunt Vuurwerkoverlast is weer opengesteld. Op de internetpagina kunnen geluidsklachten, schade en andere overlast door vuurwerk worden gemeld. Achter het punt, dat voor het zesde jaar open is, zitten lokale GroenLinks-fracties. Vorig jaar kwamen er 48.000 meldingen binnen.

De initiatiefnemers zijn voor een verbod op consumentenvuurwerk en zien het liefst in elke gemeente een professionele vuurwerkshow. Ze verwijzen naar de Onderzoeksraad voor Veiligheid die onlangs met de aanbeveling kwam om knalvuurwerk en vuurpijlen in de ban te doen en naar artsenorganisaties en burgemeesters die het aan banden leggen van consumentenvuurwerk bepleiten.

Al voor de officiële opening maandag om 13.00 uur waren honderden klachten binnengekomen op het meldpunt. Vanwege de "serieuze aard ervan"is besloten de meldingen van de afgelopen 48 uur mee te tellen, aldus het Rotterdamse raadslid Arno Bonte.


Lekkere kerel wat bepaald nou eigenlijk precies de ernst !?
 
Terwijl de ouderen aan het borrelen zijn na het kerstdiner zijn de kleinkinderen van de buren bezig met het stoken van cat 1. Prachtig hoeveel plezier ze hebben met sterretjes, fonteinen en knetterlinten. Kan mij niet voorstellen dat mensen overlast kunnen hebben van cat1....
 
Sommige mensen nemen overal aanstoot aan. Deze verzuurde groep mensen is dan ook de doelgroep van Groenlinks. Helaas hebben we anno 2017 steeds meer van dit soort mensen. Een zuur land leven we in..
 
Nou serieus, ik ging net na het eten ook cat1 stoken met mijn kleine zusje, na het eerste fontijntje had het halve plein al door de gordijnen zitten loeren, en het duurde nog geen 5 minuten tot de eerste buren kwamen klagen.. heb ze netjes uitgelegd hoe het zat, maar toch moest ik ophouden van ze, omdat ze anders de politie zouden bellen. Ik was werkelijk sprakeloos.. Toen was de fun er wel vanaf.
 
En dat in Tiel zo aan je account te zien. Ja triest he. Hier kwamen ze vragen of ik wat wondertollen etc had. Maar toevalig afgelopen jaar alles dat kleine spul maar opgestookt en op het laatst de hele doos met wondertollen knetterlinten en ballen. En nog maar niks gehaald want van een sterretje word men al gek. Hal deze week denk ik een zak fontijntjes en wat Klein spul voor oudjaars middag. Maar zelfs met Catogorie 1 stoken is de lol er van af.
 
ja de hetze is begonnen, het volk is al lekker in twee kampen verdeeld..... doen ze toch weer handig die mediamafkezen.

Terwijl ik hier in de buurt zga niets hoor, terwijl het hier altijd oorlog is.
 
Back
Bovenaan