Crack Attack

Tja dit lijken mij er dan ook 4 te gelijk te zijn. Dit kun je goed aan de mijnen zien op het filmpje van Raider. Dat zijn er geen 8x een rijtje per kant, maar meer
 
Voor de helft van het laatste filmpje zit je al aan 1 kant met meer dan 8 mines. Het spijt me maar dit klopt niet! Ik zeg overigens hiermee niet dat het een slechte cakes is.
 
Het is in ieder geval productie en vanuit Ano is aangegeven dat het er 2 zijn.

Laten we gewoon de volgende demo afwachten, mogen ze ook wel iets verder uit elkaar gezet worden. :wink:
 
Ik ga ze zeker nog life zien, maar met het 1e ben ik het niet eens. Het klopt gewoon niet en dat vind ik erg jammer. En hierin verwacht ik eigenlijk ook een neutraler antwoord van jou. Bedoel je kunt toch zelf ook tellen.
 
Deze gister ook gezien in Milheeze. Wat een schitterende cracklingbak! Echter vraag ik mij ook af hoeveel exemplaren er werden geschoten. Het leken mij meer dan twee stuks, echter zullen we dit moeten meemaken op een volgende demo, dan hebben we een definitief antwoord. Voor nu: erg gave bak!
 
Stand alone is deze niet zo spectaculair denk ik. Vindt het altijd misleidend om af te gaan op deze filmpjes.
 
Ik denk juist dat deze stand alone nog steeds erg gaaf is. Uiteraard wel wat minder dan gisteren per 2, per 3 of toch per 4? De crackling was flink agressief in elk geval.
Aankomende jaarwisseling staat er hier 1 in de straat, zal hem zo goed mogelijk op film proberen vast te leggen. :)
 
Ik ga ze zeker nog life zien, maar met het 1e ben ik het niet eens. Het klopt gewoon niet en dat vind ik erg jammer. En hierin verwacht ik eigenlijk ook een neutraler antwoord van jou. Bedoel je kunt toch zelf ook tellen.

Kmak appt Ano om het na te vragen, beide zijn deelnemers van het China Red concept. Ik krijg dit antwoord ook doorgespeeld, heb daarop ook aangegeven dat ik hier de reacties snap, bij mij klopt de telling ook niet. Maar om nou 2 dealers, waarvan 1 het toch met zekerheid moet weten als opdrachtgever van de demo, daarin ongelijk te geven, kan ik ook niet. Hier wordt niet bewust verkeerde informatie o.i.d. gegeven, ik vertrouw op het antwoord van Ano zoals ze dat nu hebben bevestigd.

Dus, volgende demo afwachten, hopelijk staan ze wat verder uit elkaar.
 
Hallo luitjes.. Net met Marjan van ANO vuurwerk weer gesproken. Maar Alle China Red cacks zijn inderdaad per 4 geschoten..
 
Laatst bewerkt:
Dan zijn er een flink aantal rijden toegevoegd aan de cake. Skip maar eens door seconde 7 (filmpje raider), hier zie je links al 2 rijden te gelijk gaan. En op het filmpje van Raider kun je rechts duidelijk aan de mijnen zien dat hier veel meer dan 8 rijen gaan.

Maar goed laten we de volgende demo's afwachten, dan krijgen we vast duidelijkheid.

Edit: dus idd toch per 4 wat iedereen zag op 1 struisvogelmod na.
 
Laatst bewerkt:
Edit: dus idd toch per 4 wat iedereen zag op 1 struisvogelmod na.

Zo kan je het zien, of je kan waarderen dat ik vertrouwen uit in anderen en daarvan uit durf te gaan, ondanks eigen beeld en commentaren hier. :wink:

Hoe dan ook, fijn dat het opgehelderd is en er moeite wordt genomen om het voor jullie uit te zoeken door de importeur zelf.
 
Net deze (per 2 geschoten dacht ik) gezien bij de show van vuurwerkstunthal Elst! Wat een lekkere bak. Heerlijk om de finale mee te schieten. Lucht was gewoon geheel verlicht. Ze schoten er in de finale misschien wel 10 achter elkaar, nou dat weet je wel hoeveel geweld hier uit komt..
 
Wat een enorme topper dit zeg, felle en harde crackling.
Per 2 geschoten, in de finale per 8, en wat een geweld gaf dat zeg, zelfs de burst is top!
Deze moet je hebben, zonder twijfel, kom je hem tegen, meenemen! :)

 
Ik heb deze cake gisteren van Kees Makkelie meegekregen bij het ophalen van mijn bestelling. Hij was hier zo enthousiast over, dus de verwachtingen zijn hoog. Dit is echt mijn lievelingseffect en ik ben erg benieuwd hoe deze het doet in vergelijking met de Crackling Chry 2.0 (2017) waarvan ik ook een karton heb.
 
Dit is voor mij de verrassing misschien wel van het jaar onder de cakes. Deze is beter dan crackling Chry 2.0. Voller harder, maar vooral de timing van het zeg maar kraken is echt super.
 
Back
Bovenaan