Hoe is het bij jullie met de kriebels? Hier wil de sfeer er nog niet helemaal top in komen helaas. Denk te druk met werk en privé. Agenda ramvol. Echt intens genieten van alles lukt nog niet echt. Deze tijd van het jaar, en specifiek de jaarwisseling lijkt wel minder speciaal aan te voelen dan eerder. Kerst, jaarwisseling, het lijkt nog zo ver weg. En toch is het nog maar drie weken en we zitten er middenin.
Had net overigens zo’n besefmomentje. Dacht even terug aan de coronajaren toen we hoorden dat er een verbod ingesteld werd. En het tweede jaar wéér. De leegte die ik toen plotsklaps voelde. Onbeschrijfelijk, zo intens naar toegeleefd en toen in één klap alles weggevaagd. Toen voelde het nog heel speciaal, nu niet.
En nu hoeven we ons daar geen zorgen over te maken. Over drie weken mogen we gewoon de bestellingen weer ophalen. Mogen we gewoon weer vuurwerk afsteken. Gewoon, misschien is dat het wel. Zo gewoon is het niet.
Wat een luxepositie dat we ons geen zorgen hoeven te maken over dit jaar. Zelfs het weer lijkt mooie kansen in het verschiet te hebben. Met een beetje geluk hoeven we ons daarover ook niet druk te maken.
Het kan me niet schelen ook. Deze week gaan we gewoon wat cat1 halen. Even lekker stoken. Sfeer pakken. Spanning pakken voor het echte werk dat komen gaat. Demo’s in het verschiet. Genieten zullen we, 100%. We gaan er voor, knallen gaan we! Laten we die drie weken onvergetelijk maken!
En tussendoor stilstaan. Even genieten. In het moment. Even beseffen. De sfeer voelen. De spanning beleven. Dit is onze tijd, het duurt nog maar heel even!
