Toen je hoorde over strijkers en betonstrijkers, en geen idee had wat het was. Je wel zelf heel blij was dat je maar liefst 2 sloffen astronauten had en een berg babypijltjes. En dat je pa je 20 gulden verdubbelde omdat hij het je gunde haha.
Urenlang staan kijken bij foto Aman in de kelder, naar alle mooie producten en tig keer je lijstje aanpassen om toch echt het mooiste en meeste te hebben. Siervuurwerk was toen echt zo duur, ik weet nog dat de knetterballen per 6 gingen en duurder waren dat een slof astronauten (in mijn herinnering). Ons pap die dingen opvoeren haha!
En mijn eerste sierpakketje, volgens mij een Egypte 3, met een paar echte cakes in plaats van fonteinen! Wat een genot joh.