Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Zo weer even een memory unlocked haha.
En je door moest zuipen om de kachel brandend te houden.Vroegah toen het bier nog in houten kratten zat.
Haha, heel veel dingen heel herkenbaar!Vroeger...
Toen je vanaf half november dagelijks bij de plaatselijke winkels ging kijken of er al foldertjes waren
Toen je eigen filmpjes op een videoband zo'n beetje het enige beeldmateriaal door het jaar heen was, in de tijd voordat internet, youtube e.d. kwam.
Toen je savonds de hond ging uitlaten en dan een tijd bleef hangen bij die ene winkel. Want die had een tv voor zijn winkelraam staan met productfilmpjes (wegens punt hierboven)
Toen je als klein ventje ladycrackers uit elkaar ging peuteren en ze 1 voor 1 ging afsteken
Toen je 3 (of 4 dagen) de hele dag buiten was
Toen je in december altijd de jaarlijkse cijfersdip op school had
Toen er in huis nog oubollige kerstversiering hing, zoals in home alone 1. Bijv papieren kerstklokken
Toen het nog een eeuwigheid duurde, voordat je richting oud en nieuw ging
Toen het gevoel overweldigend was, als het dan eindelijk zo ver was
Toen je stipt 1 minuut nadat de eerste winkels open waren, je de eerste babyfluitpijltjes en rotjes al hoorde. Dit geluid hield dan tot oud en nieuw aan.
Toen niemand zich nog aan bovengenoemde stoorde.
Toen er nog veel meer dingen waren waar je met weemoed aan terug denkt, omdat dit allemaal verleden tijd is.
Nu...
Je ondanks alle mooie producten die we nu hebben qua cakes, de 500 grammen, de compounds. En de overvloed aan onlinefimpjes, fora, vuurwerkwebsites etc...... je stiekem nog wel eens terug verlangt naar die tijd van toen