Verslag reis China 2010

Heerlijk om te lezen Fred, geweldig geschreven, de sfeer komt helemaal over! :D
Geniale foto's ook, super man!
 
Echt super gaaf om dit allemaal te lezen! Prachtig om te zien hoe het er daar aan toe gaat. (kunnen ze in Nederland nog wat van leren :p )
Ga zo door!
 
Die agenten wilden vast zelf ook nog wat voor de jaarwisseling :p

Lees je verslagen en bekijk je foto's met plezier, Fred :)
 
Weer een erg mooi verslag Fred, het komt goed over hoe jullie het hebben gehad daar.
Geweldige blokken zeg, moet echt een goed gevoel zijn geweest om die blokken vast te houden.
Ook erg tof dat Ruud voor een klap geld heeft gesponsord,top.
 
Die foto's zeggen meer als woorden hahah, wat een schitterend beeld dat de politie met die blokken lopen de sjouwen. Jammer dat jullie de reden niet weten waarom het overige vuurwerk werg meegenomen. Waarschijnlijk hebben ze het vast mee naar huis genomen want de lonen zullen daar ook niet al te hoog zijn voor deze mensen.
 
Jammer dat jullie de reden niet weten waarom het overige vuurwerk werg meegenomen..

De reden is gegeven in het verslag wat we dagelijks gaven vanuit china, denk dat fred vergeten is het te verwerken in dit uitgebrijde verslag:wink:

De reden dat de spullen in beslag werden genomen was omdat die blokken niet legaal waren voor de chineze markt. Dit omdat er geen fabrieksnaam etc op de dozen stond. Dit is in iedergeval wat we op dat moment te horen kregen, kan maar zo zijn dat hun zelf nog geen vuurwerk hadden voor oud en nieuw hoor haha:p
 
Erik, bedankt voor de interceptie.
Inderdaad,het vuurwerk wat wij over hadden was illegaal in China
Hier nog 2 foto,s van de inbeslagname:
 
attachment.php


Dit is de eerste foto die ik zie van een freak die lacht als zijn vuurwerk wordt in beslag genomen.En dat moest allemaal in dat busje?

Prima verslag en foto's.
 
Laatst bewerkt:
Bedankt voor het verslag Fred. Ik word weer helemaal blij als ik het teruglees.

Was al helemaal vergeten dat we vertraging hadden en een hardhandige landing. Kan me van die dag eigenlijk alleen de avond herinneren....

groet,
Jeanne-Marie
 
Misschien wel een goed teken dat je je nog alleen de positieve dingen kan herinneren, Jeanne-Marie! Dat betekent dat deze onvergetelijke reis alleen maar positieve indrukken bij je heeft achtergelaten.

Weer een zalig verslag hoor Fred. Enigszins jaloers ben ik wel dat ik er niet bij was :angel: Maar spijt heb ik er niet van. Het meegenieten met jullie verhalen en foto's is al een traktatie op zich! Ga zo door!

Jorik
 
Wat een super politieauto staat daar op de foto! Een lachtende Moontan terwijl zijn vuurwerk in beslag word genomen, hoe verzin je het!
 
Nou, Jorik, ik was natuurlijk al behoorlijk besmet met het vuurwerkvirus, maar deze reis heeft er toch wel voor gezorgd dat het nu ongeneeslijk is geworden.

Als ik nog eens de kans krijg naar China te gaan sta ik vooraan!

We konden er ook echt wel om lachen dat de laatste spullen in beslag werden genomen. Het komt toch ook helemaal niet in je op dat je in china illegaal vuurwerk kan kopen!! En ondanks dat we geen woord verstonden van wat ze zeiden bleven zij ook lachen. Zij hadden in elk geval goed vuurwerk voor nieuwjaar.
 
Erik, bedankt voor de interceptie.
Inderdaad,het vuurwerk wat wij over hadden was illegaal in China
Hier nog 2 foto,s van de inbeslagname:

Maar wat ik dan niet begrijp hè, is dat ze het dan niet gelijk bij het heen sjouwen naar het strand al in beslag hebben genomen... Toen konden ze dan toch ook al zien dat het "illegaal" was :bonk:. Ach, als ze er maar plezier mee hebben gehad :D Wij (en de reizigers zeker) kunnen er nu smakelijk om lachen, echt geweldig zoiets!!!
 
Wat een geweldig verslag zeg, echt super !!! Ik kan niet wachten op de overige delen !!!
In Nederland komen we er helaas niet zo makkelijk mee weg, met illegaal vuurwerk. Hier nemen ze het in beslag en krijg je nog een boete (of andere straf) er bovenop :D
Als je zo'n autootje ziet kun je je wel ineens voorstellen dat een "nitraatbom" een hele auto kan opblazen, zoals hier regelmatig gezegd wordt :D.

In ieder geval superbedankt voor het delen van de reiservaringen, echt geweldig om te lezen.
 
En jullie allemaal bedankt voor de leuke reacties.
Dan weet je tenminste waar je het voor doet.
In het weekeinde wordt het verslag tot en met het einde afgerond.
 
Back
Bovenaan