The Beast [Uitloop]

Dat vraag ik me niet alleen af bij deze cake.Kijk bijvoorbeeld maar naar de eventboxen ik zie geen mine hoor.:)

Dat viel mij inderdaad ook al op. Echter is het bij deze film wat duidelijker te zien. Vraag me af hoe de producten conform het RACT het CE-merk hebben verkregen en welke compartimenten benoemd zijn als fontein, mijn of romeinsekaars.
 
Goede prijs? Ik vind 20€ voor 12 Shots toch echt gewoon aan de dure kant.

Nooit geen fan geweest van spinning tails, de perfectie daarin is altijd ver te zoeken:D..

Deze komt er niet zena, sorry! persoonlijke smaak, en de prijs!
 
Goede prijs? Ik vind 20€ voor 12 Shots toch echt gewoon aan de dure kant.

Nooit geen fan geweest van spinning tails, de perfectie daarin is altijd ver te zoeken:D..

Deze komt er niet zena, sorry! persoonlijke smaak, en de prijs!

Jij kan de laatst dagen toch niks anders dan zeuren op het forum. En kijk is naar Fire Eblem van royal ook zo caké maar dna wel paar euro duurder ;)
 
Lijkt mij een beast achtige goede cake vooral als alle spinning tails tegelijk gaan als een salvo!
Deze zet ik ook op mijn lijstje.
 
Maar 20,- maar ook MAAR 12 shots. Vind het effect top maar daar wil ik wel wat langer van genieten dan 12 schoten. Snap wel omdat dat prijstechnisch is maar vind het toch jammer!
 
Ja, wat is dat voor iets vaags? Foutje van iemand daar, of is dit geen cake met 25grams shots?
van menjoh in een ander topic:
Voor The beast durf ik het niet te zeggen. In de folder en op de productlijst staat er niet bij dat het 25 gram is (bij de andere 15+ potten staat het wel specifiek aangegeven). Maar door de vraag van Richardus heb ik even de officiële schapkaartjes gecheckt in het downloadcentrum van Vuurwerkvisie, en daar staat wel aangegeven dat er 300 gram kruit in The beast zit.

Binnenkort even checken bij vuurwerkvisie. Misschien was 25 gram per schot de bedoeling, maar is het niet gelukt, omdat het toevoegen van een mine niet lukte ivm de spinning tail ofzo??? Ik zeg maar iets geks.
http://forum.vuurwerkcrew.nl/showth...-assortiment-*Nieuw-2012*&p=528716#post528716
 
Ik vind het een raar verhaal want dit is de officiële tekst van het nieuwe Schapkaartje (met dank aan Huisman Vuurwerk):

Prijs: € 19,99

Nummer : 1229
Aantal schoten: 12
Kruitinhoud: 300 gram

Omschrijving: Een beest van een batterij met draaiende staarten die in de lucht uit elkaar klappen.

300gr : 12 schoten = 25gr. per shot!! Ik zou mij geen zorgen maken als ik jullie was, maar voor de zekerheid heeft Huisman een lijntje uitgegooid naar ZENA/Vuurwerkvisie...
 
Lol, het gaat tegenwoordig niet meer om het effect maar om de inhoud:D... Stel dat dit 15gr is wat is er dan minder goed aan?
Vind de discussie op zich al grappig, als je al twijfelt of het 25gr of 15gr is, waar is de toegevoegde waarde van de 25gr dan? je kan het er eigenlijk niet vanaf zien:D
 
Het schijnt inderdaad dat het in het echt veel duidelijker is dan op film dat iets 25gram is en geen 15 :wink: Behalve een paar cakes bij Broekhoff waar het effect opvallend meer gevuld is, kan ik het op de filmpjes er nauwelijks aan af zien. Ik ga er vanuit dat dat in het echt wel anders is, en ben persoonlijk nog aan 't kiezen om paar 25grams dingen te hebben, omdat mijn collectie dit jaar gewoon uit 15grams p/sh cakes bestaat omdat ik de effecten van de gekozen cakes gewoonweg mooi vind. Capiche? :p
 
Back
Bovenaan