joongeers16pyro
VWC lid
Morgen om 8:30 de eerste vuurwerkwinkel bezoeken.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Ja hier ook mail gehad, geen idee of het ook voor afhalen geldt. Gepland voor de 30e, ben benieuwd of er iemand morgen al heen gaat en hoe dat verloopt. Tot nu toe ook geen reactie op mail gehadNog meer mensen in de stress over afhalen bij Feuerwerkswelt in Gronau? Ik trek het ff niet meer na één of ander vage kutmail, die ze vandaag hebben gestuurd.
Morgen de hele dag werken. Erna door naar een lokale dealer om twee bestellingen op te halen. Dit zijn twee kleine bestellingen. Erna door naar een andere lokale dealer die vaak wat outlet artikelen te koop hebben staan, dus misschien pak ik wat mee van daar.
Vrijdag werk ik een halve dag vanuit huis. In de middag eerst lunchen met een goede maat van me (waar weet ik nog niet). Na het lunchen gaan we door naar Driesprong, Haokan en op de terugweg naar huis rijden we langs Huizen.
Zaterdag lekker ontbijten met mijn vriendin in Noordwijk en vanuit Noordwijk gaan we nog even langs Blaxx Vuurwerk in Leiden. Mocht ik nog een winkel onderweg tegenkomen, dan zullen we vast stoppen en anders gaan we terug naar huis.
Ja hier ook mail gehad, geen idee of het ook voor afhalen geldt. Gepland voor de 30e, ben benieuwd of er iemand morgen al heen gaat en hoe dat verloopt. Tot nu toe ook geen reactie op mail gehad
Drukke planning dan zeg, succes. Ook nog redelijk veel werken zou ik, wat balen zeg.
Hier een link naar de mail, hoop dat het werkt:Ben nu wel benieuwd wat erin stond
De communicatie gaat echt niet lekker, kwam er zelf ook achter inderdaad dat die link er was en nu dit weer, wanneer zou jij ophalen?Ik heb geen mail gehad, overigens ook niet over het plannen van een afhaal afspraak, daar zag ik wat over op hun site en de link ernaar pas gekregen toen ik er om gevraagd heb. Wat is de strekking van de mail ?
Hier een link naar de mail, hoop dat het werkt:
http://xr0s7.mjt.lu/nl3/HCWsr5nIM8U...x=ShBDQyy9K1cgeUgfVfA14CutOmXHDZnDq5j9MC82KOY