Internationaal vuurwerkfestival Knokke-Heist 2011

Ben ook weer wakker, we hebben gisteren erg leuk materiaal gezien, mooie bommen!:) Echter vond ik de show een beetje tegenvallen, hier en daar gingen sommige elementen/beelden te lang door. Het was echt geen slechte show, maar ik denk dat de verwachtingen te hoog waren. Film volgt nog wel een keertje deze week:). Ben benieuwd wat surex gaat doen:)
 
Laatst bewerkt:
Het was in ieder geval een zeer gezellige avond:D
De traditionele pispauze in het plaatselijke park was ook lachen, want wat kwamen we daar tegen, en ja, ik kon het natuurlijk niet laten..

:p
 
Leraar jack legt het de school klas allemaal ff uit :p
jack.gif


iedereen.gif


iedereen1.gif



iedereen2.gif
 
Knap staaltje vuurwerk, ondanks dat sommige het vonden tegenvallen zie ik niemand in benelux dit nadoen! Voor mij beste vuurwerkbedrijf dat ik ken! Waanzinnige show die technisch perfect in elkaar zat!
 
Ondanks het feit dat ze kwa timing een perfecte show neerzette vond ik het toch tegebvallen. Waarom? Ze hebben een aantal bommen te vaak geschoten(echt te vaak)
Van een goede finale was geen sprake en sommige nummers gingen te lang door.

Ik wl niet zeggen dat het een slechte show was maar deze 3 punten waren toch wel storend, en mijn vader die niet zo heel veel van shows afweet dacht er precies het2lde over. Jammmer, had toch beter verwacht van het allemachtige vaccalluzzo!
 
Ik vond de finale anders lekker! Zo'n salute festijn is zo uitgekauwd, eigenlijk dapper om daar maar eens vanaf te stappen. Die paar flinke studata's aan het eind voelde je even goed hoor, die zie ik persoonlijk liever dan salutes! :)

Crackling heb ik ook TOTAAL niet gemist. :p
 
Een salute finale is voor mij niet nodig(ik zie het wel graag) maar ik had echt het gevoel van: was dit het einde? En dat vind ik zonde.

Verder geen spijt ofzo dat ik naar knokke ben afgereist, dat daar geen misverstanden over bestaan.
 
Verslag Knokke Heist 21-08-2011

Verslag Knokke Heist 21-08-2011

Ik hoop dat jullie dit niet als een dubbel topic zien , aangezien er al een knokke topic bestaat.


Nou daar gaan we, de afgelopen paar dagen waren al druk qua vuurwerk en werk. Vrijdag avond Scheveningen zaterdag werken en daarna weer door na schevenigen, gister wakker worden rond 8 uur, omdat ik graag de films van scheveningen online wou hebben. Even wat foto`s en films bewerkt en toen was het 12 uur, het moment om naar Knokke te gaan, dit was voor mij zoiezo als speciaal aangezien ik daar nog nooit was geweest en al helemaal nog nooit iets van Vaccalluzzo.

Om 12 uur zou jappy-b voor me huis staan, maar wie jappy kent weet al wat ik daarop ga zeggen :p hij was dr niet, dus dan maar bij het station afgesproken. Eenmaal daar aangekomen en een peukie gerookt te hebben, hebben we de trein gepakt naar den-haag. Daar eenmaal aangekomen en weer een peuk te hebben gedaan, pakte we de trein richting Gilze rijen, na een klein uurtje waaren we daarzo, Ricow stond al op het station op ons te wachten, even kennis gemaakt met hem , daarna de auto in gegaan. Na ongeveer 30 min te hebben gereden begon het te regenen ! oww neej he dachten we, maar gelukkig viel het allemaal mee !.
Toen begonnen we honger te krijgen, en is het jullie al opgevallen wanneer je via breda naar knokke wilt, en eenmaal de grens over bent gegaan dat het gewoon geen bezinepompen zijn ? , dus maar verder rijden met een leege buik.

Eenmaal in Knokke aangekomen hebben we ongeveer 20 rondjes gereden, om een parkeer plek te vinden !, deze hebben we ongeveer op 10 Min afstand van het schietveld gevonden, dus dat was wel lekker !.

We zijn natuurlijk direct richtig het schietvel gelopen, en wie stond daar.... Jackert. Hij was er natuurlijk al vroeg bij om zo de perfect beelden te maken. Natuurlijk heb ik zelf ook wat foto`s gemaakt van de opbouw.

1.gif

3.gif


Wat een geweldig ding was dit ! heb gewoon 10 min naar een kastje gekeken gisteren.
4.gif


Geweldig om deze 3 mannen te zien !
6.gif


Na het foto`s maken, en het nodige te hebben gebabbeld, zijn we ff gaan eten. Zeer goede tent gevonden, wel wat duur maar ach het was het wel waardt.
Lekker stukke osse haas en wat biertjes naar binnen gewerkt. Daarna zijn we boven op de dijk te gaan staan, we kwamen net optijd aan want het was al aardig druk, maar jack had nog een plekkie aprt gehouden ! dus ik kon er goed staan. Toen kwam het wachten van 2 uur :p Dat hebben we goed opgevuld met praten over vuurwerk met verschillende mensen, zo ff een babbel gemaakt met DSNl, Thunderboy, Red Baron, heartworm en nog wat mensen. Nog ff snel een biertje en een hotdog naar binnen gedouwd, en toen begon het allemaal ! ik heb echt 6 mooie shows gezien, naar mijn mening zeer goede muziek keuze`s, en met zeer mooie kwaliteit single shots en diverse shells.

Al met al ik heb me geen moment verveeld. Na een kleine 20 minutten vol plezier, was het helaas afgelopen. Nog even wat mensen gedag gezegt en de auto opgezocht. We moesten ff een kleine 15 minutten wachten voordat we knokke uit waaren,daarna geen problemen op de snelweg.

Rond 2 uur was ik thuis met een zeer goed gevoel over deze dag !

Ik wil ff ricow, jappy-b , en jack bedankt voor deze geweldige dag.


Hierbij mij 2 favo shows van gisteren.

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.



+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.



Ik hoop dat jullie het wat vonden.

Gr stefan, Tot volgend jaar !
 
Laatst bewerkt:
Een salute finale is voor mij niet nodig(ik zie het wel graag) maar ik had echt het gevoel van: was dit het einde? En dat vind ik zonde.

Verder geen spijt ofzo dat ik naar knokke ben afgereist, dat daar geen misverstanden over bestaan.

daar ben ik het wel met je eens ik had ook het id van is dit het einde. Al moet ik zegge die laatste dreunen gingen wel lekker en verder jah veel bommen van het zelfde had wat meer variatie in kunnen zitten maar verder vond ik het echt een top show :)
 
zeker een mooie show gezien die goed op de muziek was alleen had wel een spectaculairdere finale verwacht maargoed toch een mooie show!
hier mijn film


+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
 
Laatst bewerkt:
Zeer leuke show, muziek keus vond ik prima vooral het laatste nummer. Mooie producten gezien met zeer felle kleuren, het was de rit van 2,5 uur meer dan waard! Hier mijn video.

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
 
@ smilli, heb ik jou niet gesproken ? kan me niet herinneren jammer man ! ken jou al een aardige tijd op internet zeg maar, volgende keer beter :-)
 
Nee we hebben elkaar niet gesproken:p net langs elkaar heen gelopen denk ik dan, naja binnenkort ontmoeten we wel een keer:bye:
 
Show ziet er goed uit, mooie shells maar misschien wat te rustig op sommige momenten.
Wat ik mis bij een zown "italiaanse style" show is toch wel een bomba da tiro al is het er maar 1tje. :)
 
Back
Bovenaan