Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Het gaat niet om de grootste kerstbal (mag wel) maar vooral om de meest bijzondere, gekke, afwijkende, mooie of juist lelijke kerstbal die je in de boom hangt.
Tijdens toerrissie spelen in eigen land
een paar weken terug in Hoorn de eerste kerstballen alweer meegepakt.
Zo fout hollands maar een leuke herrinering de komende jaren.
Tijdje terug was er een jaarmarkt hier en kon je je inschrijven voor een kerstbal van 'ons' gemeentehuis. Heel mooi ding, ingeschreven en kreeg afgelopen week mail met bestelinfo.... 39,95 per stuk. Vind ik dan weer net te overdreven haha.
Zag vandaag bij intratuin ook zo'n discutabel uitziende goudkleurige kerstbal piek oid! Leek eerder op dat ding wat ik weleens in een nachtkastje heb zien liggen!
Aangezien ik dit jaar een nieuwe grotere boom gekocht heb mag ik ook uit op nieuwe kerstballen. Zin in. Worden wel gewoon de traditionele 'luxere" ballen. Al die champagneglazen " ballen"etc etc heb ik niet zoveel mee.