Harings Vuurwerk te Almelo

Beste vuurwerkfanaten,

vandaag kwam ik mijn bestellijst bij Harings ophalen. Ik zag een kleine rij voor de ophaalbalie, dus ik vroeg eerst of ze nog een RocketBoom pijlenpakket voor me hadden. Ja, dat hadden ze nog wel. Het bleek het laatste pakketje te zijn (showmodel). Nu maar hopen dat het geen dummy is, haha. Er was genoeg personeel dus we konden onze lijst al snel inleveren. We werden vriendelijk geholpen en onze bestelling werd gecontroleerd. Ik vroeg of ik nog wat gewonnen had met het vuurwerkrad. Er staat namelijk op de site dat online klanten een willekeurig artikel van het vuurwerkrad krijgen. De medewerkster wist hier niets van af, maar bood ons aan om een klein artikel uit de zoeken met de keus uit blinky’s, rotjes, Romeinse kaarsen e.d. Ik vind het wel jammer dat jullie op de site aanprijzen dat je wat kan winnen, maar dat je wordt afgescheept met iets kleins. Mijn bestelling was verder in orde, maar de pot Freedom (van de Brilliant collectie) was niet beschikbaar. Op zich geen probleem, want ze zei met een glimlach dat het altijd vervangen wordt door iets van gelijke waarde of hoger. Nu staat op de website dat de pot Freedom 10,35 euro kost in de voorverkoop, terwijl de pot Rainbow (ook van de Brilliant collectie) maar 8,50 euro kost. Nu is dat geen wereld van verschil maar het gaat om het principe. Iedereen komt met berichten over hun geweldige service, maar dit is toch een beetje jammer.

Met vriendelijke groet,

MrTorch.

De Freedom is trouwens van de Titanium collection, vind het trouwens ook een slecht gelijk product, kon je beter om de Battle vragen.
Als je om Justin had gevraagd had hij het zeker wel geregeld..
 
dit jaar voor het eerst geweest want ik wou nooit van mijn
eigen dealer weg maar volgend jaar haal ik alles bij harings weg.
heb al aardig wat geprobeerd en geweldig mooi en morgen nog maar even terug om wat extra,s te halen.
groeten
 
Bedankt voor jullie posts heren en hopelijk bevalt jullie oud en nieuw!!!

Dames en heren: Overal uitverkocht!!! De silver salute.. Maar nogsteeds zijn er enkele op voorraad bij Harings Vuurwerk dankzij het snelle reageren van het personeel bij het inkopen ervan!! De laatste dozen waren van ons, met als gevolg dat we ze nog klaar hebben staan voor jullie.

Kom dus gauw naar almelo en zoek niet verder! :)
 
Vandaag ook mijn bestelling opgehaald bij Harings. En ik was echt gelijk aan de beurt. Het enige min puntje was dat de overblast uitverkocht was. Maar deze is goed vervangen door de Rainbow en de Casino Champion. Ik was zeer tevreden over de service bij Harings en kom dan volgend jaar ook zeker terug. :)
 
Dames en heren!

We hebben het vuurwerkmaandje weer gehad in zitten weer in (het nogal witte) januari!

Wij van Harings Vuurwerk willen graag iedereen bedanken voor het afgelopen jaar en ook zeker iedereen de beste wensen doen!

U ziet rond oktober weer onze updates verschijnen en deze worden uiteraard weer op vuurwerkcrew geplaatst!

Groeten,

Justin Harings en het Harings Vuurwerk Team
www.Harings-Vuurwerk.nl
 
Zoals velen weten is er op 31 december 's avonds een trekking gehouden voor zowel onze Hogenboom actie als de cliniq van Royal Fireworks! Deze winnaars maken we hieronder bekend:

De winnaar van de Hogenboom actie is:
Heidi Symonovicz uit Almelo!
Mevrouw Symonovicz heeft een weekendje of midweek gewonnen in Villaparc Panjevaart (Brabant) en kan daar kiezen tussen een heerlijke welness bungalow en een kindvriendelijke bungalow, geheel gratis! Geen linnengoed, belastingen of overige bijkomende kosten! Gefeliciteerd!!

Vervolgende de winnaar van de Vuurwerk Cliniq:
Jan-Willem de Vries uit Deventer!
Meneer de Vries wint een dag lang vuurwerk plezier met de jongens van Royal Fireworks! 's Morgen begint hij met een cursus veiligheid, gaat verder met het samenstellen van proffesioneel vuurwerk en uieindelijk, in de avond, lekker knallen! (Psst, we zijn allemaal jaloers hier!)

Beide prijswinnaars van harte gefeliciteerd en tot volgend jaar!
 
Hmm niks gewonnen. Jammer.

Maar mijn eerste ervaring met deze winkel zijn erg positief!
Concurrerende prijzen, en alles geleverd zoals ik het ook besteld had.
Leuke winkel ook, en fijn dat ze bij het uitleveren nog even controleren of alles erbij zit.
 
graag wil ik namens royal fireworks ook ff een woordje richting harings doen .
iedereen weet inmiddels dat harings vuurwerk te almelo ditjaar onze collecties verkocht:thumbsup:, en we moeten eerlijk zeggen dat onze ervaring met harings als een zeer plezierige is verlopen (ik zelf samen met bassie1978)ben er 1 keer geweest om een voorraad bestelling af televeren , en wat mij opviel is ondanks dat het erg druk was op het moment dat wij kwamen , er toch uitgebreid de tijd werd genomen door justin ,vader en moeder harings, om ons het één en ander over de winkel uit teleggen en kregen we zelfs nog een kleine rondleiding, nog bedankt daarvoor:p
en het exclusieve kadootje wat ik/mijn zoon kregen voor onze collectie maakte het helemaal compleet:thumbsup:(namens mijn zoon nogmaals heel erg bedankt familie harings hij was er erg blij mee :p.
voor nu zit het er op maar we kijken al erg uit naar een verdere voortgang met deze winkel.


namens het hele team van royal fireworks bedanken wij harings vuurwerk voor het vertrouwen in ons en wachten wij met spanning op de volgende bestellingen voor ditjaar :p

mvg
 
Ik wou nog even melden. Dat ik dit jaar weer kom. Heel erg netjes,Dat mijn bestelling voor mijn neus,Nog een keer werdt gecheckt. Producten die er niet tussen zaten,Werden uit de bunker gehaald. Glaasje cola toen ik bestelde was ook lekker,:p Van de producten die ik had super genoten. Mijn toppers van 2009 waren: Silver salute,Temple Of Stone,Magic Tree en Beautiful Leaves. De rest was ook dik in orde.

Tot aankomende december.

Groeten van yannick aka Skyrider
 
Wat een geweldig winkel is Harings toch! Goede service, bestelingen die wel kloppen en zeer leuke actie's. Jullie zien me zeker weer! Oja, ik hoop dat jullie dit jaar wel gewoon de Rocket Boom verkopen;) Dit jaar waren ze nog al beperkt.
 
De prijzen waren echt waanzinnig bij harings!
Ook het rad vond ik erg grappig, heb er van die discoflitsers meer gewonnen, maar het gaat gewoon om het gebaar. Met ophalen, hadden ze eerst de verkeerde bestelling klaargezet, maar na 10 minuutjes was ik klaar om te stoken, prima service dus!:D
 
Klinkt allemaal veelbelovend! Heb net het hele topic doorgelezen en ben zeker nieuwsgierig geworden. Jammer dat de website nu al is afgesloten qua filmpjes en folder. Dan had ik toch even een indruk op kunnen doen wat er zoal verkocht werd.

@Justin: Is er een reden voor dat o.a. het movie-gedeelte nu offline is?
 
Beste allemaal,

als eerste heel erg bedankt voor jullie positieve reacties! We hopen dan ook volgend jaar iedereen weer met dezelfde blije gezichten te zien zodra de vuurwerkgekte bij Harings weer losbarst!

Betreft de informatie op de website; alle informatie halen wij eraf om
twee redenen:

- De concurentie heeft op deze manier minder snel de kans om in ons
assortiment van afgelopen jaar te kijken. Want onthoud, wat online staat
ziet ook echt iedereen.

Het downloaden van de filmpjes vanaf de server en zelfs het openen van
het zware PDF bestand waar de folder zich in bevind, kost ontzettend veel
banbreedte. Echter hebben wij hierover een deal gemaakt met onze website
hoster dat van oktober tot december dit geen enkel probleem is, maar de
overige maanden moeten we ons wel binnen de opgegeven quota houden.

Om de online systemen van Harings Vuurwerk zo goed mogelijk te kunnen
onderhouden en om ervoor te zorgen dat onze service volgend jaar net zo
goed wordt of zelfs beter dan dit jaar, zijn we dus genoodzaakt om alles
te deactiveren.

Groeten,

Justin Harings
Harings Vuurwerk
 
Back
Bovenaan