Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Gisteren in Alphen aan de Rijn stonden we even buiten rond een uur of twee snachts en toen hoorde ik in de verte ook een harde knal, vuurwerk! Hier in Heemskerk is het nagenoeg nog rustig! Ikzelf ga er tot kerst geen verandering in brengen.
Hier hoor je aardig wat knallen. Of het elke keer vuurwerk is weet ik niet want er zin een appelboomgaard achter ons en die jagen met knallen de volgens weg. Maar siervuurwerk nog heel weinig gezien. Zelf wacht ik er ook nog even mee.
gisteravond zag ik een ventje van een jaar of 8 die een rotje wilde aansteken en omhoog gooien. Maar hij was te laat en het ontplofte in zijn hand. Gelukkig niks ernstigs behalve beetje pijn en erg geschrokken. Maar die heeft zijn lesje wel geleerd.
vandaag al 3 knallen ala cobra 6 of explod, allemaal vlakbij, de laatste was zo dichtbij dat de ramen erin trilden. het klonk ook of ze aan het slopen waren want ik hoorde een soort knallend metaal
YES eindelijk... ik kwam net terug van fitnessen en aangezien het een heldere avond is en ik uit me oog hoeken de bekende heldere ster Sirius zag, ging ik ff rond me heen kijken. En OP EENS
Hoorde ik in de verte een rotje en kort daarna een babyfluit pijltje.
YES EINDELIJK HET BEGINT WEER... althans hier bij mij in de wijk!
Jaja! Door mezelf dat wel maar zag een Letse nitraat voorbij komen. Moesten even koeken hoe hard ze gingen. Opzich wel oke, maaaaar alles gaat altijd hard in het begin...
Nog geen èèn knalletje ook maar gehoord hier, niemand lijkt al vuurwerk te hebben in mijn omgeving. Ik hoop dat ik snel knallen ga horen en niet pas 27 november zoals vorige jaar.
Nou hopelijk is het beter bij jou dan wat ik gister heb meegemaakt... Heb zelf nog bijna een betere show neer kunnen zetten. Zink 905, 906, 910, vlogen in de lucht verder niet veel bijzonders.
Vandaag was het zover, eindelijk. Op het schoolplein ging in de pauze een nitraat af, aan de knal hoorde ik dat het een Chooet Banger is. Ik hoop dat er ook siervuurwerk `s avonds komt, daar heb ik zooooooooo veel zin in!!!!!