Cameo
VWC lid
Ik heb er gisteren ook een email aan gewijd. Ook niets vernomen uiteraard. Mijn om 11:00 uur ingestuurde commentaar werd er overigens pas laat in de avond tussen gezet.Ik heb gisteren al een e- mail verstuurd naar de reactie van de Telegraaf in verband met de percentages die alsmaar gelijk blijven ondanks alle stemmen die erbij zijn gebleven. Ik kan mij er niet bij indenken dat het steeds precies op dat percentage kan blijven staan. Dan moet er iets niet kloppen in de software van de poll. Ik heb daar (uiteraard) geen reactie op gekregen. Een reactie krijg je, bijna, nooit bij de krant of andere media.
Maar ja, wat wil je ook. Volgens de reacties op de diverse nieuwssites zijn wij "laaggeschoolde matjes of aso's uit de achterbuurt" die "vuurwerk met hun uitkeringsgeld" kopen en puur leven om de "nette mensen" het leven zuur te maken.
"Grappig" is verder dat als je het woord liefhebber in de verschillende haatreacties zou vervangen door Marokkaan of Neger (of Turk of Antiliaan, etc), deze reacties binnen de kortst mogelijke keren zouden worden verwijderd.
Maar dat zie ik ongetwijfeld verkeerd. Komt waarschijnlijk door mijn uitzonderlijk lage opleiding.
