Demo Milheeze Ano vuurwerk

Hier een aantal foto's van mij van de demo.

Zoals je kan zien waaide het gisteravond nogal stevig.
Kan je goed aan de effecten zien.


DSC_5001.jpg


DSC_5009.jpg


DSC_5018.jpg


DSC_5023.jpg


DSC_5048.jpg


DSC_5060.jpg


DSC_5070.jpg


DSC_5073.jpg


DSC_5085.jpg


DSC_5091.jpg


DSC_5092.jpg


DSC_5096.jpg


DSC_5097.jpg


DSC_5099.jpg


DSC_5105.jpg


DSC_5106.jpg


DSC_5119.jpg


DSC_5121.jpg


DSC_5134.jpg


DSC_5138.jpg


DSC_5141.jpg


DSC_5144.jpg


DSC_5146.jpg


DSC_5148.jpg
 
Erg leuke compilatie, lekkere muziek ook en ik zag mezelf een aantal keer in beeld:p

btw, man wat kun jij snel in- en uitzoomen zeg...hahaha, geweldig:p
 
Zo weinig slaap gehad en moest vanmorgen weer vroeg werken dus nu even mijn verslagje.

Zaterdag ochtend 6 uur begon bij mij het feestje al :) Na een ritje van een uurtjw kwam ik om half 8 aan bij ano vuurwerk. Zoeken naar het pand was niet nodig want je ziet de versiering al van veraf tegemoet komen. Aangezien ik als eerste was was het lekker rustig nog :D

Tegen 8 uur en een bakkie thee (lust geen koffie) later kwamen de eerste wagen aanzetten met de mortieren en andere benodigtheden en dus konden we aan de gang.

2 uurtjes later stonden alle rekken klaar om te worden voorzien van de shells welke een half uur later zouden komen. Dus gingen we met zijn allen nog even wat eten en drinken in de toonzaal van ANO wat toen nog kon.

Nadat de lekker broodjes welke Marian van ano had geritseld voor ons op waren kon het echte werk beginnen want de vrachtwagen kwam er net eraan met het vuurwerk. Er werden deze finale diverse formaten bommen gebruikt van 3/4/6/8 en 16 Inch. Daarnaast nog enkele prof blokken, Mines en Singelshots.

Ik lees her en der dat deze bommen van Original of Vulcan zouden zijn ? Ik heb ze zelf in de handen gehad en het zijn allemaal eigen import. Dus geen merk van een ander op de 16 inch na welke uit duitsland komt wat ik uiteindelijk heb vernomen.

Uiteindelijk waren we kwart voor 6 klaar met alles en hebben we rustig alles kunnen testen en de laatste dingen kunnen opruimen.

En toen was het 8 uur de demo begon :). De demo zelf werdt met de hand geschoten. Sommige producten waren goed andere vond ik echt te slecht voor woorden. Zoals the cube van wolff welke ik eerst wou kopen omdat hij op film zo goed was maar nu ik hem in het echt heb gezien staat hij niet meer op mijn lijst. Daarnaast vond ik de event cakes van rubro ook erg slecht ik had er iig meer van verwacht. Daarnaast hadden wel erg veel cakes goud dit keer.

Tegen 9 uur was dan de finale aan de beurt en ik heb er van genoten :) Is toch mooi als je na 10 uur hard werken alles de lucht ingaat zoals het hoort. Erg mooie bommen weer gezien vooral de Multi Color peonys (6 inch) en die crackling shells waren naar mijn mening erg hard.

En toen was de 16 inch aan de beurt. Een erg mooie gouden bom met silver glitter effect. Maar zoals de meesten hier al zeiden was gewoon de afstand tever weg om de bom echt tot zijn recht te laten komen. Desondank vond ik hem prachtig en die dreun die eraf kwam was zelfs op die 580 Meter gewoon kicken :).
 
Laatst bewerkt:
Mooi verslag Gerwin! Volgend jaar moet ik ook maar eens een ritje gaan maken uit het hoge Noorden hier naartoe :wink:
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Leuk en eerlijk verslag Gerwin.

Volgens mij zitten er ook velen (in ieder geval ik) te wachten op een foto van de 16" danwel video verslag dat deze daadwerkelijk in de buis gaat.
Er moet toch iemand zijn die dit vastgelegd heeft?
Zo trots dat we zijn dat dit in NL een keer geschoten mag worden en dan geen foto's / filmpje ervan bestaat volgens mij niet :).
 
Ik heb geen fotos gemaakt van de 16 inch aangezien ik te druk was met de andere jongens helaas. Ik heb hem wel gezien :p en hij was mooi rond haha.
 
Ik heb geen fotos gemaakt van de 16 inch aangezien ik te druk was met de andere jongens helaas. Ik heb hem wel gezien :p en hij was mooi rond haha.

Snap dat je druk was, maar als ik eerlijk mag zijn, op zo'n moment stop je toch gewoon even en pak je de kans dit vast te leggen?
Ik denk dat de andere jongens/bouwers dit ook zo zien.
Maar goed ik ben geen bouwer van dit soort heerlijke shows, weet ook niet hoe het eraan toe gaat, ben blij dat Ano dit alles mogelijk heeft gemaakt en de vergunning heeft kunnen krijgen voor de 16".

Maar je hebt gelijk, de dreun was op afstand ook heerlijk.
 
mooi verslag Gerwin! erg leuk om te lezen.

Jammer dat je geen foto's hebt kunnen maken van de 16'' shell,

-------------------

Heel erg bedankt voor het delen:D

*EDIT: ligt het nu aan mij of zijn de foto's ineens weg uit gerwin's verslag :rolleyes:?*

--pyro99:bye:
 
Tja weet je wat het is als je aan het bouwen bent...dan is het leuk als je even wat foto's kunt maken, maar je bent op zo'n dag volgens mij gewoon veels te druk om even van alles een foto te maken hoor...
Kan ik me tenminste heel goed voorstellen iig :D
 
Back
Bovenaan