Demo: Huisman Vuurwerk Huissen 17 december 2015

Helaas kan ik er niet bij zijn, zit voor werk aan de andere kant van NL :frusty: veel plezier voor de mensen die wel gaan. Niet vergeten te filmen !:D
 
Definitieve schietlijst al bekend? :D

Dit hadden ze vanochtend op fb gezet:
SCHIETLIJST!! We zijn nog druk bezig met de laatste voorbereidingen voor onze Vuurwerkdemo van vanavond. Gelukkig zien de weersvoorspellingen er prima uit! Natuurlijk delen we vanavond de Schietlijsten uit maar om de ergste honger al wat te stillen hierbij onder voorbehoud onze Schietlijst! Deze is nog steeds niet helemaal definitief, wie weet kunnen we nog wat extra verrassen...
Zoals eerder aangegeven hebben we geprobeerd een mooie mix te maken van bestaande en nieuwe artikelen. Nogmaals onder voorbehoud:
- Nuclear Defender
- Gate of Heaven 1
- Freak Show
- Delicous Thunder
- Heavy Legend 25
- Extreme Dream
- Werewolf
- Ghost Protocol
- Pyro's Delight
- Hallucinator
- Roar!
- Massive
- Midnight Mania
- Violent Contendor
- Secret Salute
- Skeleton
- Extreme Salute 2.0
- Venom Box
- Gravity
- Crackling Fan
- Black Light
- Pyro Psycho
- Remix
- The Cult
- Double Gold Box
- Narcotic
- 50 Bars
- Starpalm
- ZENA Cakebox
- Big Momma
- Silver Hero
- Hardstyle Box
- Toetje, bescheiden finale
 
ben vanavond ook aanwezig. zitten een aantal mooie producten bij, mijn complimenten hiervoor. De afstand is goed te doen dus ik ze : tot vanavond!
 
Het Weer ziet er goed uit!! Graadje of 12 en een windkracht 3
Nu hopen dat alles binnen is.
Ik durf iig niets in te zetten op dat de HFF box in het land is.

wacht heeeel rustig af........
 
Het Weer ziet er goed uit!! Graadje of 12 en een windkracht 3
Nu hopen dat alles binnen is.
Ik durf iig niets in te zetten op dat de HFF box in het land is.

wacht heeeel rustig af........

Alles wat op de Schietlijst staat is in ieder geval binnen... :cool:

Wij gaan verder met de laatste voorbereidingen en dat betekent dat we voor de demo even niet meer reageren. Graag tot straks bij de demo!
 
Kan iemand de hallucinator en de hardstyle box filmen? Zaterdag ga ik de demo van vuurwerktotaal Delft bezoeken, maar helaas worden deze twee producten daar niet geschoten. Alvast bedankt!
 
Hoesut daar boys?
Druk daar hoe presteren de potten ?.
Wou komen maar me meisje had geen zin in een ritje van een uur helaas
 
Zo, net afgelopen. Was een mooie demo met goed weer! Ik heb zelfs niets gefilmd, maar genoeg anderen wel. Ik kreeg zelf kippenvel van de hallucinator en de wel bekende massive! Qua budget cakes waren de gate of heaven 1 en de Freakshow (vwt) zeker aanraders met grote boeketten en harde bursts. De hardstyle box was goed, meemde hier de massive in de herkennen. Een verrassing was dat ze de gangsterbox er ook nog achteraan deden, die was mooi maar natuurlijk niet voor iedereen te betalen. Nou dit waren voor mij de uitschieters zo uit mn hoofd.
 
Hallucinator en Massive de 2 toppers van de cakes. De Hardstylebox de absolute topper van de avond. Wat een spreiding van de effecten. Gangsterbox was ook erg goed, maar niet zo goed als z'n broertje.

Demo zat verder ook prima in elkaar! Goed omgeroepen, klopte met de schietlijst en het weer was super!
 
Laatst bewerkt:
Secret salute, hallucinator, massive waren de beste cakes. Cakeboxen die eruit sprongen: hardstyle box, zena cakebox, big momma en de gangster box. Ik heb een hoop gefilmt maar niet alles. Zal morgen uploaden, misschien vanavond iig even de hardstyle box
 
Heerlijk genoten, hallucinator en massive springen er bovenuit, finale was goed, al met al een hele leuke avond gehad, bedankt gizmo75 en het hele team natuurlijk!
 
Back
Bovenaan