hoe vond je de ski symphony vergeleken met de coconut bounty??Heb de coconut gezien tijdens Huisman demo. Die 99,- tijdens bf bij valk is een prima prijs. Persoonlijk zou ik richting de €120 eerder voor een icb of lion/gorilla gaan. (Freakprijzen)
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
hoe vond je de ski symphony vergeleken met de coconut bounty??Heb de coconut gezien tijdens Huisman demo. Die 99,- tijdens bf bij valk is een prima prijs. Persoonlijk zou ik richting de €120 eerder voor een icb of lion/gorilla gaan. (Freakprijzen)
bekijk de demo, dan kan je zelf bepalen of je het wil ruilenDeze inruilen voor sky symphony??
Zoals ik ze beiden gezien heb maakt de symphony veel betere indruk. Hardere burst en effecten kwamen lager uit. Check de filmpjes die gemaakt zijn bij de demo van huisman maar. Daar zijn ze beiden geschoten.Deze inruilen voor sky symphony??
ja meteen doen! die blaast deze compleet wegDeze inruilen voor sky symphony??
Ik kon niet ruilen of annuleren daar.Absoluut meteen doen, waar kun je die daarvoor ruilen? Ik heb bij Valk besteld..
Gelijk doen!Deze inruilen voor sky symphony??
Daar heb je zeker gelijk in. Voor dat geld moet het gewoon presteren zoals afgesprokenMaar zelfs mét straatvideo's ben je eigenlijk nooit zeker van je zaakje. Er kan een mindere batch zijn of een batch uit een andere fabriek.
En als je daarbij ook nog eens rekening moet houden met samples terwijl er al genoeg rekening te houden valt in het vuurwerkwereldje (fabriek- handwerk dus altijd een foutpercentage te incalculeren, steeds minder breed aanbod aan artikelen, vuurwerkverbod, enz.).
Wij consumenten zijn degenen die de verkoop overeind houden. Ik wil dit topic niet vervuilen en we mogen Rubro dankbaar zijn voor de vele mooie artikelen waarvan we de afgelopen jaren hebben mogen genieten, maar het is wel zo dat met de consument wat zuiniger mag worden omgesprongen. Als je €180,- mag neerleggen voor een bak zoals deze, vind ik dat daar best een tegenprestatie aan mag vastzitten en een van die tegenprestaties is volledige transparantie over wat je krijgt. Dan zijn gelijk de tientallen pagina's aan discussie bij elk topproduct niet meer nodig.
Eerlijk vind ik hem niet eens zo heeel slecht overkomen hier. Boeketten zijn: ja minder vol en ja minder groot, maar blijft best lekker hangen zo te zien?Demo huisman huissen
. Dat is in ieder geval wat ik ga doen- en lekker van genieten met de vrienden en familie.Weet je wat het voornamelijk is, die sample weten we ondertussen wel dat is niet realistisch.
maar de effect uitvoering is anders, en gewoon (naar mijn mening) niet mooi t.o.v de productvideo en die sample.
Heb deze zelf niet besteld dus ik mag ook eigenlijk niks zeggen, maar ik begrijp de frustratie wel.
noem me maar een zeiker ofzo.......Dat zei ik ook al eerder, als het 80% van de sample was geweest of zelfs iets minder, was het dikke prima geweest! Zolang dezelfde sterren maar zijn gebruikt voor de uitwerkingen. Maar dat is niet het geval en dat is echt een naaistreek van Rubro. In ieder geval om de getoonde sample tot 2 maal toe te presenteren en bewust aan een winkelier uit te leveren. Het kan gewoon écht niet!
Het is verder een prima compound, goede burst ook en ik verwacht best wat positieve reacties hier na 1 januari, maar het is niet de Coconut Bounty die het geweest had moeten zijn.