Maar zelfs mét straatvideo's ben je eigenlijk nooit zeker van je zaakje. Er kan een mindere batch zijn of een batch uit een andere fabriek.
En als je daarbij ook nog eens rekening moet houden met samples terwijl er al genoeg rekening te houden valt in het vuurwerkwereldje (fabriek- handwerk dus altijd een foutpercentage te incalculeren, steeds minder breed aanbod aan artikelen, vuurwerkverbod, enz.).
Wij consumenten zijn degenen die de verkoop overeind houden. Ik wil dit topic niet vervuilen en we mogen Rubro dankbaar zijn voor de vele mooie artikelen waarvan we de afgelopen jaren hebben mogen genieten, maar het is wel zo dat met de consument wat zuiniger mag worden omgesprongen. Als je €180,- mag neerleggen voor een bak zoals deze, vind ik dat daar best een tegenprestatie aan mag vastzitten en een van die tegenprestaties is volledige transparantie over wat je krijgt. Dan zijn gelijk de tientallen pagina's aan discussie bij elk topproduct niet meer nodig.