[Actie 2016] MEGA SALES @ Vuurwerkland-Steenbergen.nl

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben een winkel in Rotterdam aan de Rhijnauwensingel 271 (http://www.vuurwerklandbestel.nl/Rotterdam)

Het is mogelijk om bestellingen van www.vuurwerkland-steenbergen.nl in Rotterdam op te halen. Bij selecteren van tijdblok 03.00-04.00 uur zorgen wij ervoor dat het naar Rotterdam wordt verplaatst, afhalen kan dan op 29-12-2016 tussen 09.00 en 11.00 uur. :)

Oke jammer dat net niet op zuid zit dat had fijner geweest... even kijken als iemand ken die naar de Rhijnauwensingel wilt rijden.. heb zelf geen auto..:sad:
 
Nu nog die cruelties aanvullen Ramon :D - eerder gaf je aan nadat ze uitverkocht waren binnen een week contact op te nemen met Wolff, maar dat is al bijna een maand geleden ;)
 
Wat ik dan wel weer jammer vind, is dat buiten de januari actie om, er eigenlijk nauwelijks nog reactie van Steenbergen komt op vragen, verzoeken en men ook niet terug komt op eerder gedane toezeggingen.
 
Maar even een Detonation Box toegevoegd!

Er staat dat de Special Sales t/m vandaag afloopt! Ik hoop natuurlijk dat deze gewoon weer met een maandje verlengd wordt! Elke maand iets toevoegen is toch ook wel leuk en goed voor ieders portemonnee!
 
Ik heb net ook maar even kliene bestelling gedaan

1x Detonation Box
1x Gangster Box 216's
1x Immortal Gold 100's Die nu uitverkocht is:p

Ben zeer benieuwd naar de laaste blokje de eerst keer dat ik de Immortal Gold heb:cool:

Heb gekozen om ophalen in rotterdam :D
 
Zoals sommige van jullie al hebben opgemerkt zijn de Vuurwerktotaal aanbiedingen welke nu online staan op http://www.vuurwerkland-steenbergen.nl/categorie/special-sales-t-m-30-06-2016 verlengd tot eind juni. Hierna zal van enkele items de prijs worden aangepast.

Daarnaast hebben wij bij diverse leveranciers al weer het een en ander ingekocht en proberen we de komende tijd nieuwe producten aan de website toe te voegen. Wanneer er nieuwe items op de website staan zullen we dit tevens hier bekend maken! :)
 
Top, dit is zeker goed nieuws, vooral de nieuwe items, erg benieuwd naar.
Vandaag of morgen weer wat klein spul toevoegen iig ;)
 
Vanaf heden zijn onderstaande producten aan de website toegevoegd en/of aangevuld! :)

Wolff :
- Viking
- Phantom
- Cruelty
- The Malibu Action
- Return of the Phoenix
- Kick the Sky
- The Gold Strike
- Real Deal Box
- Final Fate
- Big 19

Evolution :
Happy Thunder Q
Golden Thunder
Spectacle Box 100
Spectacle Box 120

http://www.vuurwerkland-steenbergen.nl/categorie/uitverkoop-cakes-boxen

Ophalen in Steenbergen en/of Rotterdam!
 
Laatst bewerkt:
Vanaf heden zijn onderstaande producten aan de website toegevoegd en/of aangevuld! :)

Wolff :
- Viking
- Phantom
- Cruelty
- The Malibu Action
- Return of the Phoenix
- Kick the Sky
- The Gold Strike
- Real Deal Box
- Final Fate
- Big 19

Evolution :
Happy Thunder Q
Golden Thunder
Spectacle Box 100
Spectacle Box 120

http://www.vuurwerkland-steenbergen.nl/categorie/uitverkoop-cakes-boxen

Als ik een Spectacle Box 100 0f 120 bestel, krijg ik dan de 2015 batch uitgeleverd?

Met vriendelijke groet,
Pyrofan#1
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan