Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Laten we toch verdomde blij zijn dat de VVD toch openingen houdt voor deze traditie. En misschien valt straks de hele wetgeving over verenigingen heel erg mee. Uiteindelijk is het een feit dat iedereen er veel aan gedaan heeft met betrekking tot mailen etc etc maar desondanks ze dit toch doorzetten.
Van het positieve uitgaan en moed houden, hoe moeilijk soms ook.
Wat betekend dat?De VVD heeft hun 3 punten ondertussen in een amendement gegoten.
Wat betekend dat?
Wat betekend dat?
Proberen ook relevant te blijven.Ik lees dat DENK zn standpunt pas bekend wil maken tijdens het stemmen. Die houden het lekker spannend dan.
Blijven? Nooit geweest...Proberen ook relevant te blijven.
Al die polls en ramingen zijn sterk gekleurd en hangen samen met vraagstelling en/of gebrek aan nuance.VVD kan wel een spelletje proberen te spelen maar het probleem is dat ze nu een vinger geven en de oppositie de hele hand zal proberen aan te grijpen en dat ze ondertussen onder de achterban ook omslaat.
Dat is inmiddels al gebeurt en 70% van de vvd achterban is voor een verbod.
Dat ook klopt deels, maar er zijn gewoon genoeg mensen die gewoonweg vvd stemmen en zonder na te denken meegaan in een standpunt verandering.Al die polls en ramingen zijn sterk gekleurd en hangen samen met vraagstelling en/of gebrek aan nuance.
Vraag je of iemand tegen vuurwerkoverlast is, of vraag je of iemand tegen vuurwerk is?
Vraag je of iemand minder vuurwerkslachtoffers wilt, of vraag je of drank icm vuurwerk een goed idee is?
Etc.
Uitkomsten zijn maakbaar/stuurbaar.
Al die polls en ramingen zijn sterk gekleurd en hangen samen met vraagstelling en/of gebrek aan nuance.
Vraag je of iemand tegen vuurwerkoverlast is, of vraag je of iemand tegen vuurwerk is?
Vraag je of iemand minder vuurwerkslachtoffers wilt, of vraag je of drank icm vuurwerk een goed idee is?
Etc.
Uitkomsten zijn maakbaar/stuurbaar.