Top2000!

Status
Niet open voor verdere reacties.

omepje

VWC Moderator
Forumleiding
Elk jaar toch een stukje sfeer de laatste dagen van het jaar, de Top 2000!!

Luister vanaf 25 t/m 31 december naar de Top 2000 op NPO Radio 2.
Ga naar NPORadio2.nl

Hopelijk delen jullie je lijsten, favorieten, en tips ook hier..

kijk hier voor de lijst van 2016 , inclusief geluidsfragmenten

maar voor de echte sfeer...

 
Dit is toch echt traditie om hier van zoveel mogelijk te kunnen horen!

Net als eerder de 3fm serious request. Helaasch is dit niet meer wat het is geweest.

Kan niet wachten op de woorden:

De top2000 is aan!
 
Och man, wat een sfeer, wat een sfeer! :kerst:

Dag en nacht, is top 2000 AAN! op tv en op radio!
Ooit gaan wij er nog eens heen, maar de rijen en wachttijden zijn ondertussen net zo legendarisch als de top2000 zelf haha... ach wie weet ooit nog..:biertje:

O ja, en niet te vergeten: de top 2000 á GOGO met Matthijs v Nieuwkerk en Don Leo en Monica!..Lkkr op de bank met een biertje en een whiskeytje.. Genieten pur Sang.. Heerlijk!
 
Echt enorm veel naar gekeken en geluisterd de laatste jaren. Wat een sfeer, beter ga je het niet krijgen.

Ben bang dat het dit jaar wel eens tegen gaat vallen ivm Corona en de 1.5 meter regel helaas.
 
De Top2000, altijd een geweldig moment als dat weer is begonnen. Dan zitten we écht écht écht dichtbij! Heerlijk om alle bekende stemmen van de DJ's weer te horen, de openingsceremonie en de woorden: de Top2000 is aan!

Hoewel dit jaar de livebeelden vanuit de kroeg matig zullen zijn naar verwachting, door de corona maatregelen, kijk ik er wel erg naar uit om via de radio te luisteren. Heerlijke sfeermaker onderweg!
 
Vanaf dag 1 staat de radio aan. Obscure metal en rockmuziek in mijn lijstje, maar op 1 Black van Pearl Jam.
Kunnen we als forum niet een vuur(werk) thema liedje omhoog jagen dit jaar? :idea:
 
Misschien kan ik dit jaar beter wat eerder beginnen, met een lijstje maken voor top 2000. Tracks vergeten doe ik tevens wel, maar een beetje zorgvuldiger zou ik het wel kunnen doen. :p

Dat is wel een goede inderdaad, want elk jaar worden er weer tal van nummers vergeten die er eigenlijk tog wel bij had moeten zitten.
 
Nu al zin om weer te gaan stemmen. Zoals altijd aan het begin denkende 'pfoe hoe krijg ik die lijst vol' om vervolgens een uur later te zitten strepen welke wel en welke niet mee mag. :bonk:
 
Pfoe, die beelden zijn echt zo sfeerverhogend, echt ontzettend fijn om naar te kijken. Daar kunnen er niet genoeg van zijn.
 
Wat betreft de Last christmas video uit de openingspost, het is ook erg gaaf om de 4K remaster van de videoclip te zien. Deze is echt 4K dankzij het opnieuw scannen van de originele filmrollen, geen upscaling of zoiets dus.

 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan