Welk product zou je willen stoken?

Leuk om eens terug in de tijd te gaan en te denken aan 20 jaar terug toen we al weken uitkeken naar de eerste folder, de dierenwinkel uit het dorp nog vuurwerk verkocht en toen je geen ego tripper pakket kocht omdat dit te duur was en je beter alles los kon kopen. Het mooiste was toch wel dat die ene dag helemaal om vuurwerk draaide en de oude schooltas gevuld was met kruit ipv boeken.

Eigenlijk zou ik alles uit onderstaande folder wel willen stoken en uiteraard al het kleine spul waar we ons de hele dag mee vermaakten.
IuW4s-4lgtc3fs5zhftrvc4mc5x42e.jpg

Maar waar ik als kleine jongen echt van stond te watertanden uit deze folder (toen al geobsedeerd door sier):

- Fire volcano's, deze kwamen echt goed hoog
- Sirocco vuurpijlen, mooi boeket en leuk om de stokken na te kijken en op te vangen tegen de schemer aan
- De Champion cake (nooit gehad, maar zag er gewoon heel imposant uit vond ik toen.)

En dan nog een eervolle vermelding voor de dikke romeinse kaars met het gave lanceergeluid: de olympic dragon 8sh.

Al kan ik me ook nog goed herinneren hoe het was om het iets verderop te zoeken en naar een dynasty dealer te rijden voor het allereerst echt wat duurdere grote sierpakket. Dit was onderstaand pakket met voor die tijd erg goede cakes.
20250716_172613.jpg
 
Binkie van Marijn Vuurwerk en de Spinning Flower with bang van Wolff..
Beide heel mooi stookvoer en voor legale begrippen knalden deze echt goed hard.
 
Helaas is het buitenland voor nu geen optie maar ik mis eigenlijk twee items het meeste.

1. 100.000 klapper met finale.
2. Romeinse kaarsen, dat is voor mij het item van toen ik jong was.
 
1: astronauten
2: Romeinse kaarsen
3: baby pijltjes
4: single shots
5: cruise rockets
6: daylight vuurwerk
 
Toen ik in Amerika woonde werd ik geïntroduceerd aan de 'zelfgemaakte' strobe rockets. Zou dit weleens hier op het plein willen afsteken om alleen al die verbazing op die koppies te zien. Bruut vuurwerk.. echter zul je mij never nooit zien knutselen.

 
Ik koop het liefst 50 pakken extreme bang rockets, wat vond ik die dingen mooi. Ooh en die... 20(?) packs shocks van chooet, die waren mooi man!
 
1.2” Bad #SS Box zou ik nog wel eens in de straat willen hebben staan. Of de Mayhem van Evo, een van de eerste batches.
Dat waren inderdaad 2 top boxen, beide heb ik destijds ook nog gehad .

de Evolution Mayhem heb ik zelf 2 jaar terug nog afgestoken, de winkel had er nog precies 1 op voorraad, toen de webshop van de winkel open ging heb ik die meteen besteld:


Dit was batch 2017, volgens mij een van de eerste batches ? jammer dat dit soort kwaliteits boxen eruit zijn al een tijdje .
 
1: Concerto Rosso
2: Snow Storm
3: Buurt assortiment (1e)
4: Panther
5: Sniper

Helaas ook nooit Marijn in de buurt leverbaar gehad, zaten ook mooie producten tussen!
 
Dat is inmiddels toch wel een flinke lijst aan het worden denk ik:

- Binkie (Marijn)
- De Snowstorm 1.0 (Evolution), dit blijft een van de beste boxen die ik ooit geschoten heb. Eeuwig zonde dat ze deze zo gedowngrade hebben.
- Cruelty (Wolff), dit was de eerste cake die ik ooit gestookt heb. Gewonnen met een winactie van Klein Bussink Vuurwerk.
- Funke Kometenbomben 2, zonde dat we maar 1 jaar van deze hebben mogen genieten.
- The Junk (Vuurwerkmania), heb deze een paar jaar terug met 24 in een kratje geschoten, echt heerlijk.
- Lightyear pijlen (Zena), ook ontzettend jammer dat pijlen verboden zijn.
- Some Like It Hot (Pangu), een uniek product met hele mooie uitwerking.
- Feuertopf Extreme (RedWire)

En waarschijnlijk vergeet ik er nog wel wat
 
Back
Bovenaan