Wat steek jij als eerste aan om 10:00?

Ik moet toch echt even terugkomen op mijn eerdere post. Ik vermoed dat ik toch een 10 uur project ga doen met een paar fluitbakken en wat knalcakes.

Waarom de omschakeling? Het kijken van de Vuurwerkmuseum DVD! Heerlijk om die gasten te zien stoken (op hun leeftijd). :D
 
een beetje zoiets dus:
een filmpje van vorig jaar, wat ik warschijnlijk dit jaar weer ga doen:)

filmpje


Ja, een stuk of 20 LaBomba´s, en 20 chooet nitraten ongeveer.
Met Visco en schilderstape kom ik een heel eind.

Ik denk dat ik hem op een dunne strook hout, of karton maak.
Maar dat moet ik nog even bekijken.
 
Ja, een stuk of 20 LaBomba´s, en 20 chooet nitraten ongeveer.
Met Visco en schilderstape kom ik een heel eind.

Ik denk dat ik hem op een dunne strook hout, of karton maak.
Maar dat moet ik nog even bekijken.

Áltijd ophangen, anders heb je kans dat er knallers niet af gaan :wink:
 
Lijk mij ook, is zeker een leuk projectje:) Alleen vind ik het nadeel met zink 901 dat ze zo hoog schieten.. ik heb liever dat ze een stuk lager knallen.
 
Ik laat dit jaar mijn zoontje oudjaarsdag inluiden. Waarschijnlijk wordt het een 100 shots fluitbakje wat je bij zo'n pakket krijgt. Ik bepaal het dit keer dus niet. Hehehe
 
dit jaar ga ik de dag der dagen heerlijk beginnen met een silver salute. moet de omgeving toch even laten weten dat het tijd is om wakker te worden op zo'n mooie dag. lijkt me echt heerlijk de mooie wolkejes in de lucht. had vorig jaar een asianthunder cake 25sh wat ook erg leuk was maar net niet heftig genoeg.
oh kan niet wachten tot het zover is:p
 
weeeer van gedachte veranderd !

wat singleshots, gevolgd door deze :D:
shop_popup.aspx
 
Back
Bovenaan