Wanneer tuig jij de kerstboom op ?

En wanneer tuigen jullie hem af?
Meteen na aankoop, zinloos geveld dus!

Maar meestal is dat bij mij net voor o&n, als het hok helemaal vol zit op die avond dan staat die boom alleen maar in de weg. Als ik o&n niet thuis vier dan gaat de boom er zo rond 3 á 4 januari uit.
 
Meteen na aankoop, zinloos geveld dus!

Maar meestal is dat bij mij net voor o&n, als het hok helemaal vol zit op die avond dan staat die boom alleen maar in de weg. Als ik o&n niet thuis vier dan gaat de boom er zo rond 3 á 4 januari uit.

Jep hier ook altijd rond de 2/3/4e.

Gelukkig staat mijn vuurwerk elders dus daar geen last van.

Wel merk ik de laatste jaren dat 3 weken eigenlijk wel de max is voor een echte boom.
Vanaf dat moment gaan ze snel hun naalden verliezen en takken laten hangen.
 
Mooi knisperen doen ze op het vuur, toch zie ik hier veel minder kerstbomen op het vuur gegooid worden in de buurt dan voorheen.
 
Momenteel hoor je nog niemand erover maar als de kids thuis beginnen te roepen dat het weer moet gebeuren dan komt hij weer te staan!
 
Hij komt hier na Sinterklaas meestal in huis.

Maar meestal staat hij t/m de 1e week januari. Dan gaat die of naar de gemeentehoop ergens 3/4/5 januari.
Of hij gaat in stukjes in de vuurton. Vond de oudste (inmiddels 6jr) helemaal geweldig: eerst in stukken knippen en zagen wat hij mocht doen. En daarna in etappes in de fik. Die had de smaak helemaal te pakken.
 
Echte boom vind ik veel sfeervoller dan een neppe. Zet 'm het liefst eind november neer en dan lekker nog even laten staan in januari!
 
Wij zetten hem eind november op, me dochter heeft van de week een mooie kleine neppert gekocht voor in haar kamer bij de kringloop.
 
Back
Bovenaan