ik zou zeggen bied je hulp als je de zere vinger op de plek weet te leggen.
Het grootste issue voor orthen is de diversiteit die ze van merken/importeurs aanbieden, logistiek gezien is dat echt een drama. 4
Als je voor 1 importeur je deur openzet heb je ook maar met 1 partij te maken die aanbied ,levert en innoveert.
Nu heb je met tig partijen te maken+ evolution wat tijd opslokt bij deze of gene.
Voor mijn idee is het simpel: als de freakactie van orthen mij in staat stelt om aan het eind van het jaar precies mijn producten voor 35% korting in te kopen ben ik tevreden, hoe,wat waar, wie , waarom zou me eigenlijks een worst wezen
Ik denk deze mannen ieder jaar weer een hellsjob moeten verrichten om alles weer op de rit te krijgen en verdienen ook wat terughoudendheid als je kijkt wat ze je kunnen bieden, willen bieden en ook gaan bieden.
Ze zijn niks verplicht naar niemand toe en ze hebben volgens mij tot nu toe geleverd wat ze beloofd hebben met de uitzondering daargelaten die de regel bevestigt.