Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Op de 29ste, zo vroeg mogelijk in de morgen maar dat beslist mijn vader:( Het liefste sta ik er al 5 minuten voor opening![]()


Zo en jij denk dat dat goed gaat komen? Haha.
, vorig jaar was ik 8 uur bij de 1e winkel en half 9 bij de tweede. Was om kwart voor 9 al thuis
. Dit jaar komen er 2 winkels bij. Ligt bijna allemaal zo'n 5 km van elkaar vandaan. Alleen winkel 4 is wat verder rijden. 

Dat heb ik inderdaad ook een keer meegemaakt. Belachelijk gewoon!Wij gaan het waarschijnlijk op de 29e halen. Twee jaar geleden hadden we het namelijk op de 30e ergens in de avond gehaald, en toen waren alle mooie dingen (ook al hadden we ze besteld) al weg
Dan krijg je wel dingen mee die er erg op lijken, maar het is toch allemaal weer anders, en de meeste dingen waren ook minder mooi.
29 december kan ik het altijd haLen. ik wil het eigenlijk zo vroeg mogelijk hebben maar dat gaat nnou eenmaal niet als je ouders mee moeten
en die uurtjes voor 11 uur lijken m aar niet voorbij te gaan.
)