Bij monde van Hayo zelf is me medegedeeld dat het budget hetzelfde is gebleven Ron. En dat deze pas volgend jaar hoger zal zijn. Mits men akkoord gaat natuurlijk met het voorstel om er een Pyromusical van te maken.
Dan wens ik Hayo veel succes.
Katan kennende smijten ze met inzet ( dus altijd heel veel inzet voor het gegeven budget in hun shows; tenminste als je soortgelijke grootte shows vergelijkt met hun concullega's ) en dat was zeker vorig jaar in Vlissingen ook het geval.
Het was altijd wel veel vuurwerk in Vliss.
Wij stonden aan de andere kant van de opbouwlocatie ( marinedok ) en als we alles zo'n beetje telden......
Zeker een blok of 15-20 en we schatten zo'n 1000 bommen van ± 3-6 inch.

En ze hadden ( net als Hayo ) geen 2 dagen nodig om op te bouwen. Ze kwamen tegen de middag meteen hele lange MB-Sprinter en bouwden alles vlot op met 3 personen. Schietmateriaal zat trouwens al wel aan elkaar gemaakt ( soort kisten oid ).
De foto's die we hadden en de film zijn helaas mislukt.
$%#%$@%^camera !!! vastloper tijdens het overzetten.
Snap ook niet dat Katan er niet meer staat...??

Reactie waarom van Katan zelf misschien??
Het was wel lekker vet, allen ze liggen zo'n godsgruwelijk eind weg van de kust dat eigenlijk het hele effect van de bommen in het niets verdwijnt, tenzij de wind een beetje naar de kust staat.
Bij de andere show liggen ze dichterbij, dan zijn de kalibers ( en de gehele show ) een stuk kleiner. Althans voorgaande jaren.
Inderdaad kun je het beste filmen in de buurt van de molen of op het verharde strand bij de tunnel.
Maar @ Red Baron: in het topic van de andere show op 7-8-2010 geef je wél toe dat er een verhoogd budget is!!??
Ben benieuwd wat er uit komt dit jaar.