Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Oh, dus moet ik het ff afzetten met hekken.Dan is je Transbomber op een publiek toegankelijke plaats, en dat mag dan weer niet.
En dan zie je ditBekijk bijlage 57367
Dit biedt wel perspectief voor volgend jaar. Dst betekent dat meerdere partijen nu tijdelijk instemmen en volgend jaar wellicht niet.En dan zie je ditBekijk bijlage 57367
Kijk een met zoiets moet je aankomen direct na oud en nieuw.....Iedereen heeft het over 40 miljoen aan compensatie, maar vergeet niet dat de overheid alleen al over de vuurwerkverkoop 15 miljoen euro BTW misloopt. Tel daarbij de misgelopen gelegenheidsaankopen tijdens het ophalen in bijvoorbeeld een tuincentrum op, en het totale kostenplaatje komt op misschien wel het dubbele.
200.000!!! TWEE TON!!! per 'voorkomen' SEH slachtoffer. Knettergek.
Geeft ze eens ongelijk....Bekijk bijlage 57368
Pyro depot
En dan zie je ditBekijk bijlage 57367
Niels, is dit niet iets om zo nog ff te benoemen? Succes!Iedereen heeft het over 40 miljoen aan compensatie, maar vergeet niet dat de overheid alleen al over de vuurwerkverkoop 15 miljoen euro BTW misloopt. Tel daarbij de misgelopen gelegenheidsaankopen tijdens het ophalen in bijvoorbeeld een tuincentrum op, en het totale kostenplaatje komt op misschien wel het dubbele.
200.000!!! TWEE TON!!! per 'voorkomen' SEH slachtoffer. Knettergek.
Ik werk in de zorg/psychische hulpverlening, dus wil wel eerst duidelijk hebben wat de registratie voor betekenis kan hebben. Hoop dat er mensen zijn met goede juridische kennis hier op t forum?