[Prijsvraag] Zena Trophy 2020 - Word teamlid van VWC!

pyrofan#1

VWC lid
Tijdens de Zena Trophy, georganiseerd door Zena Nederland en Zena België, zal ook Team Vuurwerkcrew.nl weer meedoen! Er zullen weer diverse teams aan een show gaan werken op zaterdag 19 september 2020 en zij gaan een vriendschappelijke strijd aan met elkaar om de mooiste, vetste en hardste show neer te zetten!

De teams bestaan uit 4 personen waarvan de teamcaptain een crewlid van VWC is! Wij zullen minstens 2, maar wellicht zelfs alle 3 de plekken opvullen met leden van het forum! Een unieke kans dus om een dag mee te helpen met het opbouwen van de show, maar uiteraard moet de show ook nog samen door jullie bedacht worden!

Afgelopen editie ging het budget per team met maar liefst €800,00 omhoog en hebben echt alle teams voorgaande edities overtroffen. Ook in 2020 worden de Battle Shows echt Harder, Better and Faster! Heb jij altijd al gedroomd om een keer te helpen bij de opbouw van een vuurwerkshow en heb jij zin om namens het Vuurwerkcrew.nl team uit te komen op de Zena Trophy 2020? Dan maak je kans door aan onderstaande prijsvraag mee te doen! Onder alle juiste inzendingen loten wij de winnaar(s), we gaan er van uit dat de vragen niet te moeilijk zijn. :p

Prijsvraag
We maken het jullie niet moeilijk, antwoorden zijn te vinden op de website van Zena Nederland en Zena België
en op dit forum. Tip: bekijk ook eens het topic van de Zena Trophy 2019


1. Hoeveel gram kruit zat er in de zwaarste knallers van de finale van de Nocturna de Valencia tijdens de Zena Trophy 2019?
2. Welk team ging er tijdens de Zena Trophy 2019 met de Zena Trophy van door?
3. Hoe heet de Zena lijn/collectie die sinds 2018 in België te koop is en dit jaar ook in Nederland is gelanceerd en wordt geproduceerd door Fünke?
4. Met welk product, in drievoud, sloot Team VWC de Battle Show in 2019 spectaculair af?
5. Hoe groot was het budget per team tijdens de Zena Trophy Battle in 2019?


Hoe in te zenden
Mail de antwoorden en jouw persoonlijke gegevens naar [email protected] met als titel “Zena Trophy 2020”.

De volgende gegevens hebben wij van je nodig;

Nickname op VWC:
Voornaam en achternaam:
Emailadres:

Je krijgt bij deze prijsvraag géén bevestiging van ontvangst. Als je geen melding ontvangt dat de mail niet goed is aangekomen, mag je er dus van uit gaan dat ie goed is ontvangen.


Hoe lang loopt deze prijsvraag / actie?
Deze prijsvraag loopt van dinsdag 24 december 2019 t/m zondag 19 januari 2020 23:59 uur. Alle inzendingen vanaf 20 januari 2020 zullen niet meer worden meegenomen in de trekking. De uitslag zal de dag erna worden weergegeven op Vuurwerkcrew.nl en via e-mail.


Regels / Voorwaarden
Er zijn natuurlijk wat regels gesteld, maar wat het belangrijkste is, is dat je alleen meedoet als je daadwerkelijk naar de Zena Trophy gaat. Wij moeten natuurlijk op je kunnen rekenen! Als bouwer zal je al vroeg aanwezig moeten zijn. Wij kunnen helaas geen verblijf en vervoer regelen, houd daar a.u.b. rekening mee.

  • De deelnemer/deelneemster dient lid te zijn van Vuurwerkcrew.nl
  • De deelnemer/deelneemster dient minimaal 16 jaar oud te zijn
  • De deelnemer/deelneemster dient in het bezit te zijn van veiligheids-/werkschoenen
  • Ieder lid mag maximaal 1x deelnemen aan de prijsvraag
  • De eerste prijsvraag-inzending telt, een wijziging kan niet meer worden nagestuurd
  • De winnaars worden geloot
  • Over de uitslag en prijzen kan niet gecorrespondeerd worden
  • Crewleden van Vuurwerkcrew en andere (website-)teams zijn uitgesloten van deelname

Waar en wanneer is de Zena Trophy 2020
De Zena Trophy is dit jaar weer in Duitsland:

Datum: 19 september 2020
Locatie: Wunderland Kalkar, Duitsland

Privacy
Bij vuurwerkcrew.nl hebben we frequent een prijsvraag. Hiervoor dien je contactgegevens in te vullen. De hebben wij nodig om de winnaars bekend te maken dat zij iets hebben gewonnen. De gegevens die ingevuld worden, worden niet op onze servers bewaard. Deze worden direct naar ons gemaild. Deze mailbox hebben wij bij GMAIL. Nadat de prijsvraag is verlopen en de winnaars bekend zijn worden de e-mails direct verwijderd uit de e-mailbox. Deze gegevens worden niet doorgespeeld aan externe partijen.

Laat deze unieke kans niet aan je voorbij gaan en doe snel mee met de prijsvraag. Het is echt een onvergetelijke ervaring, die je als vuurwerkliefhebber simpelweg niet wil missen! Succes met de prijsvraag! SNAPTE!
 
Zet hem op! Diverse leden hebben de voorgaande jaren meegeholpen en dat waren topdagen! Leuk om vooraf een show samen te stellen en die dag gaan jullie de battle als een echt team aan, gaaf!
 
Dit is de uitgelezen kans om eens lekker je eigen show te ontwerpen....een mooi intro filmpje op de nemen en dan ook nog eens op de velden bij kalkar rond te lopen om de show zelf op te bouwen! Hoe gek wil je het hebben? Ik vind het altijd een supervette dag iig!
 
Was een super ervaring afgelopen jaar! Zowel de hele voorbereiding als de dag zelf.
Weet niet of het mag maar doe uiteraard weer mee met de prijsvraag.
 
Ik zou zeggen: geef je op en maak kans op een geweldige ervaring! Ieder jaar weer is de Zena Trophy één groot feest. Wie wilt nou niet kunnen zeggen dat ze een show hebben ontworpen op een van de gaafste festivals in Duitsland?
 
Leuke actie!! Lijkt mij een eer om een keer mee te mogen helpen aan dit spektakel! Meerdere jaren meegedaan met acties om in een team te komen. mail verstuurd en fingers crossed! :yes:

[edit] typo
 
Succes allemaal, mooi manier om een kans te maken op een geweldige dag.
 
Geen behoefte om dit te winnen. Genoeg ervaring met shows bouwen.

Wel een geweldige actie voor een unieke ervaring die ik graag iemand anders gun!

Succes allemaal
 
De eerste aanmeldingen zijn de afgelopen dagen binnen gekomen en meerdere crewleden en een ex VWC teamlid hebben het al aangegeven. Dit is echt een unieke ervaring die je niet mag missen. Wacht niet te lang, want over iets meer dan 2 weken sluit de prijsvraag en zal het team bekend worden gemaakt. SNAPTE!
 
Nog een paar dagen en dan sluit de prijsvraag. Wacht dus niet te lang en stuur nog snel een mail met de antwoorden en wie weet sta jij 19 september wel op het schietveld in Kalkar een geweldige show op te bouwen namens team Vuurwerkcrew. Ik kan uit eigen ervaring vertellen dat dit echt een geweldige ervaring is, die de hobby naar een nog hoger niveau brengt. SNAPTE?!

20190921_165608.jpg
 
Succes aan allen, ik ben vanwege andere verplichtingen overdag helaas niet in staat om aan deze prijsvraag mee te doen
 
De laatste uurtjes van de prijsvraag zijn ingegaan. Heb je nog niet meegedaan? Doe dat dan snel als jij nog een plekje wilt bemachtigen in Team Vuurwerkcrew tijdens de Zena Trophy 2020! SNAPTE?!
 
Nog 1.5 uur..pak die kans om vwc tijdens het jubileum te vertegenwoordigen #itscomeinghome
 
Back
Bovenaan