Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Klopt helemaal en als het om de mooiste cake of compound ging dan hadden we misschien ook een andere uitslag gehad. Cairo en TDS400 zijn beide leuke producten voor leuke prijzen die enorm populair zijn en dus ook enorm veel verkocht worden maar er zijn veel producten die veel mooier zijn. Die producten zijn vaak wel een stuk duurder en worden dus ook veel minder verkocht.
Wat ook veelbepalend is hoeveel indruk iets maakt en dat is natuurlijk iets persoonlijks en vooral afhankelijk van de rest van de collectie. Persoonlijk maakt een 30mm rammer als een firestarter dan meer indruk op mij, als we binnen de "rammers" blijven. De meeste 20mm compounds met 200+ schoten zijn pruttelbakjes en in vergelijk daarmee is dit natuurlijk een bazenbak. Redelijke tijdsduur, opbouwend tempo en een goede finale.
Helaas is het de tegenwoordige tijd dat er vooral veel producten met uiterst eenvoudige uitwerkingen op de markt zijn. Binnen die klasse is een cake met weinig variatie maar ijzersterke goede en grote uitwerkingen wel een topper.
Net als idd een td400, hard rammen met prima uitwerking in een klein caliber scoort hogere punten dan een mixed bak.