Opendag / preview Lesli Zaterdag 29 juni 2013 !!!!!!

Er is mij vandaag nog nadrukkelijk door Lesli vermeld dat er echt niet meer dan 100 personen kunnen komen ivm vergunning etc. En het moet natuurlijk wel exclusief blijven.

Arjan zal deze week bekend maken wie de gelukkigen zijn, en toelichting geven over de aanmeldingen.
 
Ik hoop inderdaad ook dat ik erbij zit, bij elk bericht van een mod, loopt me het water weg, maar nog steeds niks bekend, ben erg benieuwd!
 
Dat wordt afwachten, de spanning wordt me teveel ik zit iedere dag minimaal een uur op de wc...!:bonk:

Nee zonder grappen en grollen, ik ben hartstikke benieuwd of ik een uitnodiging krijg. En iedere post in een topic van Lesli door een moderator wordt meteen gelezen! Afwachten blijft moeilijk! :p
 
zin zin heel veel zin . A.U.B let me through. ik hoop dat ik er ook bij zit .

Even een update waar jullie waarschijnlijk halsreikend naar uitkijken, ik heb alle berichten bekeken en georganiseerd en ik kan jullie heugelijk mededelen dat iedereen die zich heeft aangemeld er ook daadwerkelijk bij aanwezig kan zijn. Ik kwam eerlijk gezegd op enkele personen meer uit maar heb net in overleg met Leslie vuurwerk groen licht gekregen voor enkele personen meer, hiervoor wil ik leslie dan ook hartelijk danken.

Eerdaags zal ik alle namen in dit topic plaatsen en mijn vraag aan jullie is dan ook om de lijst goed door te lezen en mij ook benaderen als je je naam mocht zien en je toch verhindert bent.
Leden wiens naam er wel tussen staan en niet op komen dagen kunnen er van uit gaan dat zij in de toekomst niet de voorkeur krijgen bij een eventuele meeting, prijsvraag of iets dergelijks.

Wij, de moderators van vuurwerkcrew willen jullie alvast heel veel plezier toewensen bij deze speciale en spectaculaire dag.
 
als er nu iets meer dan 100 mensen komen, en sommige mensen nemen iemand mee, zijn er dan niet heel veel aanmeldingen geweest, of zie ik dat verkeerd?

Maar wel top om te horen Arjan!
 
Het is dus niet meer mogelijk om nu aan te melden? :(

Dat is wel degelijk mogelijk, maar houd er dan rekening mee dat je dan op de " wachtlijst " komt te staan en dat je dan misshien in aanmerking komt voor een plaats mochten er mensen laten weten dat zij toch niet aanwezig kunnen zijn.
 
Wensvervulling van Sem bij Lesli Vuurwerk tijdens de Lesli Opendag in 2011 verslag + film. Fantastisch om hem zo zien te genieten!:

20-9-2011

De wens van Sem

Sem is 5 jaar oud en kan uren lang YouTube filmpjes met vuurwerk bekijken. Hoe harder de knaller hoe mooier!

Laat in de middag op 3 september 2011 stopt er een enorme limousine voor de deur van zijn huis. Vandaag is zijn wensdag. ‘Mag ik dáárin meerijden?’ vraagt hij opgewonden aan Jos de chauffeur. Dat mag hij. Lolly’s , drinken en de dvd met een film staan gereed voor de lange reis.

Twee uur later, wordt Sem en zijn familie hartelijk welkom geheten door Maike Weenink van de firma Lesli in Lichtenvoorde. Lesli is de grootste leverancier van vuurwerk. Sem krijgt een mooie pet die geweldig goed bij zijn flikkerende schoenen passen! In het donker zal zijn moeder Sem altijd snel weten te vinden!

Samen met de ‘aansteker’ bekijkt Sem het nieuwe showvuurwerk dat later op de avond afgestoken zal worden. Overal liggen potten, pakjes, draden en lonten. Eigenlijk mag niemand zo dicht bij al dit vuurwerk komen… Mama vertelt dat Sem het hele jaar door spaart om vuurwerk te kunnen kopen.

Vol interesse bekijkt Sem vanuit een golfkarretje de vele opslagloodsen en veiligheidsinstallaties. Overal sprinklers die water zullen sproeien als er ook maar een beetje rook is. Gelukkig is dat nog nooit nodig geweest. Het vuurwerk komt uit China en wordt bij de firma Lesli doorverkocht aan de winkels.

Als het donker is gaat iedereen, er zijn wel 130 mensen, terug naar het klaarliggende vuurwerk en zien we 72 nieuwe soorten de lucht in gaan. Het vuurwerk heeft bijzondere namen zoals Gemini, Virgo en Leo. Sommige knallers kosten wel veertig euro per stuk. Ze zijn dan ook supermooi! Sem kijkt met open mond naar de lucht. ‘Wauw!’
Kleine neefje Jasey hoort niets, die slaapt door alle herrie heen.

Het is al tien uur geweest, als Sem met één ferme druk op de knop de finaleshow in werking stelt en dan… Tien minuten lang zien en horen we een ge-wel-di-ge vuurwerkfinale. Wat een mooie pijlen, wat een sterren, wat een gefluit, wat een rook! Overal dwarrelen papierresten. Sem vindt alles prachtig.
‘Ben jij Sem, die het finalestuk ‘aanstak’?’ vraagt een pyrofreak (zo noem je een echte fan van vuurwerk) na afloop, terwijl hij bewonderend de hand van Sem schut. Sem knikt trots. ‘Geweldig gedaan joh!’ Hier vinden echte mannen elkaar.

Met een tas vol posters, nepvuurwerk en een echte, speciaal gemaakte SEM-POT, duikt hij moe, heel warm, maar ongelooflijk voldaan bovenop zijn nieuwe Spiderman dekbed in hotel ‘het Zwaantje.’

De volgende ochtend zou hij het liefste zijn vuurwerk willen afsteken maar helaas, dat mag niet. Bij een heerlijk ontbijt wacht hem nog een verrassing. In een envelop zitten losse puzzelstukjes met letters. Als hij het puzzeltje in elkaar zet leest zijn mama hem voor dat hij vandaag naar het ‘buitenland’ gaat om nog meer pret te maken. Hij mag een paar uurtjes naar het Moviepark in Bottrop! Gelukkig is dat maar een klein uurtje rijden.

Sem zijn ogen blijven glimmen terwijl hij tegen me fluistert: ‘Ik had namelijk ook gewenst dat ik in de achtbaan ging want van de dokter (Sem heeft een hersentumor) mocht ik daar weer in… Ik ben echt zo héél erg blij!’

Dit alles kon niet tot stand komen zonder de hulp van alle mensen die belangeloos hebben meegewerkt aan deze onvergetelijke dag en daar zijn Sem, zijn familie en de Doe Een Wens Stichting jullie dan ook zeer dankbaar voor. Jullie hebben ervoor gezorgd dat Sem twee onvergetelijke dagen heeft gehad en dat hij weer gewoon alleen kind mocht zijn.

Dit alles kon niet tot stand komen zonder de hulp van alle mensen die belangeloos hebben meegewerkt aan deze onvergetelijke dag en daar zijn Sem, zijn familie en de Doe Een Wens Stichting jullie dan ook zeer dankbaar voor. Jullie hebben ervoor gezorgd dat Sem twee onvergetelijke dagen heeft gehad en dat hij weer gewoon alleen kind mocht zijn.

Voor het filmpje van zijn Wensdag bij Lesli Vuurwerk klik op volgende link:
http://www.studio-alkmaar.nl/Reportages/DeWS_Sem.html
 
Laatst bewerkt:
Ben erg benieuwd naar de filmpjes. Ik kan er zelf niet bij zijn omdat ik al kaartjes voor de TT had gekocht samen met een stel vrienden. Maar iedereen die gaat, heel veel plezier!
 
Back
Bovenaan