Samenvuurwerkkopen
VWC lid
Is het label van de 2013 productie hetzelfde als die van 2012, of heeft deze ook dat gele ( duitse ) label?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Is het label van de 2013 productie hetzelfde als die van 2012, of heeft deze ook dat gele ( duitse ) label?
Is precies hetzelfde! Heb afgelopen jaar volgens mij 6 van deze cakes afgestoken, 4 daarvan waren de goede versie met knal, 2 daarvan met blink.
Sorry, ik zal het wel op het juiste topic plaatsen... Ik weet misschien waar de Salute cake 2 (SW022)van schuurmans te verkrijgen is.
Goed speurwerk, helaas te ver voor mijTwee plekken.
Ammerzoden: http://www.eliassen.nl/nl/salute-cake-2.html
Tilburg: http://www.vuurwerk-tilburg.nl/shockwave-salute-cake-2-loud-and-clear.html
Sommige winkels verkopen ook nog de 'Grizzly' van Diamond Collection of 'Dynamite' van Skyline. Dit zijn omlabelingen van de salute cake 2. Die zou je ook nog even kunnen opspeuren via www.vuurwerkbestelling.nl, sommige dealers bieden die nog wel aan.![]()
***zooi, ik al helemaal blij...
er bestaan 2 filmpjes van de grizzly, dus is een beetje erg verwarrend.
https://vimeo.com/groups/266556/videos/103679015 sier.
https://www.youtube.com/watch?v=33Vf8mK5wXk knal.
en allebij hetzelfde product nummer DC082...
nu weet ik dus niet welke de daadwerkelijke grizzly is.
ik kan ook geen straat of demo filmpjes vinden...
Als je productiejaar 2012 kan krijgen heb je de versie met knal!Daarna is met die blinkers erin
Onjuist, dat dacht ik vorig jaar ook toen ik de Grizzly kocht. Dit bleek een mager silverblink potje te zijn.
Ik heb ook even gevraagd hier in Groningen, helaas kunnen ze nergens de Salute cake 2 (SW022 uit 2012) meer leveren. Vorig jaar heb ik de Grizzly van de Diamond collectie ook gehad, het is echt een blinker cake! Heb hem zelfs nog op video staan, maar je kunt helaas geen zelfgemaakte filmpjes uploaden... Alleen youtube videos.
Het lijkt erop dat we in Nederland helaas echt door de betere salute cake's heen zijn. Ben benieuwd of er weer vette Salute cake's komen (zo wel niet per ongeluk als met de Salute cake 1 uit 2012 of de Crack V5 van katan uit 2013)
Totdat je die salute cake van valk vuurwerk probeert... foei wat een beest is dat!!!