Ghostbuster

Hoef je niet aan te twijfelen, 30mm zegt wat dat betreft ook niet alles, dit was een van de dozen waar de straat enthousiast over was, 125 is niet gek als je een supercharged (200 schoten 20mm) voor 99 kan kopen, succes met de keuze! :thumbsup:
bedankt voor je eerlijke mening ,en idd 25mm hoeft zeker niet tegen te vallen tov van sommige 30mm tubes ,jouw laatste filmpje was ook echt van de laatst geleverde batch ,geen reupload ? en bedankt voor het delen vd vele straatvideo's die je hebt gemaakt man maakt de keuze vaak net wat makkelijker ;) ps vondt het filmpje van vtd ook wel overtuigend maar die was van 4 jaar terug
 
bedankt voor je eerlijke mening ,en idd 25mm hoeft zeker niet tegen te vallen tov van sommige 30mm tubes ,jouw laatste filmpje was ook echt van de laatst geleverde batch ,geen reupload ? en bedankt voor het delen vd vele straatvideo's die je hebt gemaakt man maakt de keuze vaak net wat makkelijker ;) ps vondt het filmpje van vtd ook wel overtuigend maar die was van 4 jaar geleden.

Graag gedaan! Mijn video is van jaarwisseling 2023/2024, destijds ook aangeschaft voor 109, afgelopen jaar is de bak nog een keer voorbij gekomen n.a.v. de goede ervaring van het jaar er voor, deze alleen niet gefilmd maar weer net zo dik als het jaar ervoor! :handsup:
 
Klopt het dat er 2 varianten zijn?

zie in verschillende filmpjes dat het 2e gedeelte anders is

Bij de 1 heb je i shape, van links naar rechts rammen, i shape en eindstuk weer van links naar rechts rammen

Bij de andere video is deel 2 w shape
 
Dit was toch wel weer een van de toppers van de avond, gekocht voor de unieke effecten, maar overige effecten waren ook top en de afsluiter van deze compound is ook geweldig! Veel positieve reacties op gekregen 😄
 
Deze gelukkig meegekregen, had hem in Januari 2025 al aangeschaft in de freak voor € 110,-.

Voor dat geld is dit een absolute topper met unieke gave effecten.

Deze gestookt tussen van alles, van 25MM 144 shots tot 30MM 100 shots, etc.

De Ghostbuster sprong er positief bovenuit! Gewoon een top bak.
 
Yep, klasbak! Heb ‘m voor 100 euro op de kop getikt. Achteraf gezien kijk je een koe in de kont, maar had ik er ook 2 van moeten bestellen voor dat geld 😬🙈
 
Ik had hem voor 110 gekocht. Niet in freakactie, maar vond dat al een scherpe prijs. Dat was ie zeker waard... Had de 2024 versie. die klapte er goed op, zeker de derde cake... pareltje dit.
 
Back
Bovenaan