Klassieker
VWC lid
Nog 5x cake en 3x box te gaan tot we weten wat we besteld hebben![]()
Hoe wist jij die aantallen? Je kan geen hoeveelheden zien op de site toch?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Nog 5x cake en 3x box te gaan tot we weten wat we besteld hebben![]()
Hoe wist jij die aantallen? Je kan geen hoeveelheden zien op de site toch?
Je kan de producten toevoegen in je winkelwagen en dan kijken bij welke hoeveelheid het systeem een melding geeft dat het niet meer voorradig is.
Mooie actie, 20% extra te besteden.
Toch weer 2 mooie artikelen van Wolff kunnen bestellen. Under Construction en Rainbow in de tas.
Wat wel een beetje vreemd is, dat er een minimumbedrag van 20 euro besteed moet worden, misschien dat het nog aangepast kan worden voor de volgende bestellers.
Soms is een mysterie zo groot, dat zelfs wij het niet kunnen ontrafelen...
Dus sorry: wij hebben ook geen enkel idee wat de MysteryCAKE en MysteryBOX zijn.
Jullie bepalen het dit keer helemaal zelf!Heb je een MysteryCAKE of -BOX gekocht, dan ontvang jij een code waarmee je extra voordeel scoort in onze webshop!
Heb je een MysteryCAKE besteld t.w.v. 15,-? Dan ontvang jij een code waarmee je voor 20,- zelf een cake kunt uitzoeken in onze webshop! Of je koopt er alleen maar knetterlinten voor, dat mag natuurlijk ook
Heb je een MysteryBOX besteld t.w.v. 65,-? Dan ontvang jij een code waarmee je voor 75,- zelf een compound kunt uitzoeken in onze webshop! Of je kiest een serie cakes, wat jij wilt!
Heb je een MysteryBOX én een MysteryCAKE besteld t.w.v. 80,-? Dan ontvang jij een code waarmee je voor 95,- zelf je collectie kunt uitbreiden, naar eigen keus!
Er is zelfs iemand die 3x een MysteryCAKE en 2x een MysteryBOX heeft besteld t.w.v. 175,-. Die heeft een goede koop gedaan, want diegene krijgt een code t.w.v. 210,-!
Je ontvangt per mail nog verdere instructies. Je kunt je code inwisselen tot en met 31 augustus 2024. Je kunt deze eenmalig gebruiken en is geldig op de gehele collectie die online staat. Maar let op: voor de restvoorraad geldt OP=OP!
We wensen jullie heel veel shopplezier!
Komen er nog aanvullingen in de aankomende periode? Of zal dit pas na 31 augustus plaatsvinden?
Dan weet ik namelijk of ik mijn code nog even moet behouden!
Laat die collectie maar is zien![]()
VrijMiBo tijd! Tot morgen heren. Zien we nog meer freaks morgen verschijnen?
We hebben het beloofd: zoals jullie van ons gewend zijn, willen we ook dit jaar weer op 1 september onze nieuwe collectie aan jullie presenteren. Helaas zijn er een aantal ontwikkelingen gaande die ervoor zorgen dat we deze datum vermoedelijk wat moeten gaan opschuiven.
Van diverse leveranciers hebben we begrepen dat er veel onzekerheden zijn wat betreft tijdige productie en levering, transport en prijzen. Dit heeft te maken met factoren in China, maar ook de onrustige situatie elders in de wereld heeft invloed op tijdige levering van vuurwerk. Dat zorgt er ook voor dat transportprijzen stijgen.
Leveranciers komen daarom dit jaar een stuk later met definitieve prijslijsten, nieuwe productvideo's en productinformatie. Allemaal zaken die we nodig hebben om voor jou het beste en scherpst geprijsde assortiment samen te stellen. We zeggen het niet graag, maar hou er rekening mee dat we de lancering van onze nieuwe collectie met enkele weken moeten uitstellen.
Het geeft ons wel extra tijd om onze plannen voor een spectaculaire opening verder invulling te geven. Wat je zoal kunt verwachten? Uiteraard spannende MYSTERYdeals, openingsacties en winacties!
We houden je op de hoogte!