[Freakactie 2021] Vuurwerkstore Holten - 10 JAAR

Status
Niet open voor verdere reacties.
'Voor de huidige richtlijnen m.b.t. maximaal aantal bezoekers i.v.m. Corona zijn we nu 'uitverkocht'. Ik besef en ga akkoord dat als de huidige of strengere maatregelen m.b.t. max. aantal bezoekers op 25 september nog geldig zijn dat ik word uitgeloot en het geld krijg terug gestort.'

Ofwel diegene die voor dit bericht kaarten hebben besteld zijn zeker van toegang en een ieder die na dit bericht gaat/wil bestellen heeft een kans op geen toegang door maatregelen die strenger of gelijk aan zijn dan tot nu toe... We achten de kans klein hoor...

Tijdens het bestellen op de eerste dag om 06.00 uur moest ik ook akkoord gaan met deze voorwaarde. Betekend dit ook dat ik uitgeloot kan worden?
 
Tijdens het bestellen op de eerste dag om 06.00 uur moest ik ook akkoord gaan met deze voorwaarde. Betekend dit ook dat ik uitgeloot kan worden?

Dat was dat iedereen uitgeloot kon worden. Dat is aangepast naar iedereen die vanaf nu besteld. De oude voorwaarde die jij hebt aangevinkt geldt overigens nog steeds voor als we nog minder mensen mogen toelaten dan tot nu toe verkocht...

Zo zie je dat wij continu bezig zijn om voor iedereen duidelijkheid te blijven geven. Alleen is dat moeilijk in deze tijden maar je moet wat...

Duidelijkheid

- Kaarten verkocht tussen 01 juni 6.00 uur en 6 juni 20.45 uur hebben met de huidige maatregelen of versoepeling toegang tenzij de regels strenger worden dan nu. (Dan volgt loting)

- Kaarten verkocht vanaf 6 juni 20.46 uur hebben alleen toegang als de huidige maatregelen op 25 september zijn versoepeld ten opzichte van nu.
 
Qua de huidige maatregelen. Ook al is t buiten. Moeten we ons allen laten testen bij zo'n corona test lab gebeuren? En mondkapjes op doen?
 
@Stefan : kun jij onderstaande bericht misschien in de openingspost plaatsen, nu moeten leden steeds zoeken waar het precies staat :angel:

Pyromusical + Demo + Eten

We zijn achter de schermen druk bezig om een speciale dag te organiseren gezien het feit dat we 10 jaar bestaan. We laten ons niet uit het veld slaan door Corona en zijn momenteel druk aan het brainstormen en jullie mogen hier ook een oordeel over geven...

Inmiddels zijn er concrete ideeën en die willen we alvast delen met jullie. Natuurlijk is alles onder voorbehoud van de dan geldende maatregelen m.b.t. Corona maar naast dat staat ons verder niet veel in de weg om het te realiseren.

Pyromusical + Demo
Datum: 25-09-2021
Tijd: Tussen 18.00 uur en 23.59 uur
Locatie: Holten (Exacte adres volgt. In ieder geval NIET de locatie waar we jaarlijks onze demo/show organiseren)

Pyromusical
Op zaterdag 25 september willen we een Pyromusical gaan schieten met professioneel vuurwerk. We gaan voor deze show voor kwaliteit i.p.v. kwantiteit. Dat wil zeggen dat we veel producten zullen gaan gebruiken waarvan er geen ''13 in een dozijn'' zitten. Het is ook een mooie opmaat voor hopelijk een mooi vuurwerkseizoen. Gezien de schaarste aan vuurwerkshows momenteel is dit ook gelijk iets om weer naar uit te kunnen kijken.

Demo
Voorafgaand aan de vuurwerkshow en om de avond wat te vullen naast alleen de maag willen we een demo gaan schieten met onze producten waar nog geen straatfilms van zijn en producten van merken die bij jullie als liefhebbers nog vrij onbekend, maar wel goed zijn.

Hoe dan?
Een dergelijk iets organiseren kost een aardig zakcentje maar dat hebben wij er wel voor over en hopelijk jullie ook. Ook las je dat we naast de avond vullen ook je maag willen vullen als je dat wenst natuurlijk.

Het komt dus neer op een groot verjaardagsfeestje met als doel elkaar ontmoeten en een gezellige avond hebben waarin vuurwerk centraal staat onder het genot van een hapje en een drankje.

Om de Pyromusical mogelijk te maken willen we jou als bezoeker toch vragen om een financiële bijdrage te leveren. Ons doel is echt om hier niets aan te verdienen maar om puur de kosten deels te dekken. Wij bekostigen zelf de basis van de avond (Demo & organisatie) en elke euro die binnenkomt via de kaartverkoop gaat naar de inzet van de Pyromusical en wij verdubbelen het totaalbedrag van de opbrengst. Vandaar dat we ook nu al kenbaar maken wat ons plan is i.v.m. de aanvraag vuurwerkvergunning e.d..

Om dit financieel in orde te krijgen willen we gaan werken met online kaartverkoop. De kaartverkoop gaat er als volgt uit zien:

- Optie 1: Ticket demo + vuurwerkshow € 20,00
- Optie 2: Ticket eten + 1 consumptie + demo + vuurwerkshow € 39,50

Je kunt dus voor € 19,50 mee eten en daarvoor reserveren als je optie 2 kiest. Bij optie 1 kom je alleen kijken naar het vuurwerk en als je zin hebt mag je in beide gevallen na afloop een drankje doen (tegen betaling).

De show bezoeken op normale afstand zonder kaartje zal uitdagend worden gezien de locatie dusdanig is afgelegen dat dit zo goed als onmogelijk is. Dichtstbijzijnde punt waar je mag en kunt staan is bijna 400 meter verder. Je betaald dus allen voor jezelf en niet voor de niet betalende buurman die gratis kan kijken.

Dus wordt er voor bijv. € 2.000,00 aan kaarten verkocht dan wordt het budget voor de Pyromusical € 4.000,00 NETTO INKOOP.

Worden er helemaal geen of te weinig kaarten verkocht dan vervalt de Pyromusical en houden we het bij een demo + evt. een mogelijkheid tot een hapje eten.

We zullen vervolgens op korte termijn de online kaartverkoop gaan starten als we er allen een goed gevoel bij hebben.

Dit is ons idee maar we horen ook graag even hoe jullie hier over denken en deel je idee en/of mening hoe je het ziet om een vuurwerkshow/vuurwerk weer met eigen ogen mee te kunnen maken...

Met vriendelijke groet,


Team Vuurwerkstore Holten

Deze info en tzt aanvullende info is ook samenvattend terug te lezen via www.vuurwerk-holten.nl/10jaar
 
Qua de huidige maatregelen. Ook al is t buiten. Moeten we ons allen laten testen bij zo'n corona test lab gebeuren? En mondkapjes op doen?

@Stefan : kun jij onderstaande bericht misschien in de openingspost plaatsen, nu moeten leden steeds zoeken waar het precies staat :angel:

Om verwarring te voorkomen en dat wij de posten moeten blijven aanpassen is alle info, aanpassingen en nieuwe updates te vinden op www.vuurwerk-holten.nl/10jaar.

Hier staat uitgebreid uitgelegd hoe en wat met testen, ontwikkelingen, kaartverkoop enz. Alle nieuwe info die we hebben wordt hier vrijwel per omgaande geplaatst.
 
De maatregelen voor evenementen zijn vandaag aangepast en we kunnen zeggen dat we omhoog kunnen met het bezoekersaantal. IEDEREEN DIE TOT HEDEN BESTELD HEEFT OF WIL BESTELLEN IS MET DE NIEUWE MAATREGELEN WELKOM.

Ons evenement is besloten en dan gelden er momenteel twee opties:

- Dat je na toegang op het terrein geen 1.5 meter afstand meer hoeft te houden maar dat je nog wel een toegangstest, herstel- of vaccinatiebewijs moet laten zien.
- Dat wij als organisatie en jij als bezoeker de 1.5 meter regel handhaaft en zo geen testbewijs hoeft te laten zien bij binnenkomst.

Wij gaan nu nog even voor optie 2 omdat we nog voldoende mensen kunnen toelaten op 1.5 meter afstand en omdat we geen voorstander zijn van testbewijzen.

Mochten de coronamaatregelen onverhoopt verscherpt worden en helaas niet welkom zijn dan krijg je in alle gevallen je geld terug.

Lees deze info ook terug op www.vuurwerk-holten.nl/10jaar
 
Vanaf 15 juni wordt het evenement openbaar gemaakt op onze social media kanalen. Er is dan alleen keus voor vuurwerk kijken en entree vanaf 19.00 uur. Dit zal ook dusdanig gecommuniceerd worden.

Voor de eters onder ons blijft de toegang gewoon vanaf 18.00 uur zoals in de ontvangen mail staat aangegeven.
 
Geweldig voor je dat het zo storm loopt.
Ik zit nog in dubio aangezien ik die dag ook terug kom van vakantie en niet weet of het allemaal wel haalbare kaart is.

Toch maar besteld, helaas zonder eten maar goed dat doen we dan onderweg wel... Besloten om een dag eerder naar huis te gaan.
 
Update kaartverkoop

Gisteren is het feestje openbaar bekend gemaakt via onze Social Media kanalen. Ook daar wordt het positief ontvangen en heeft de kaartverkoop weer een flinke boost gekregen die heden nog lekker door pruttelt.

We stoppen ook met het aannemen van mensen die ons vragen of ze op de reservelijst kunnen komen voor het eten. Het worden er gewoon nu te veel op de reservelijst. We hebben nagedacht over een nóg grotere tent maar dan wordt het niet meer leuk qua organisatie en rompslomp aan andere regels en bijbehorende verplichtingen die dan om de hoek komen kijken.

Laten we eerst maar zien dat we alle vergunningen binnen krijgen die uit staan en dat we daarmee een mooie avond kunnen realiseren. Corona gerelateerd hopen we natuurlijk op minimale tot geen regels.

Er zijn nog ruim voldoende kaarten beschikbaar. Mochten het echt helemaal of zo goed als uitverkocht raken dan gaan we kijken of er nog ruimte is voor een kers op de taart qua vuurwerk want dan is er budget over. Wat de kers wordt, weten we zelf ook nog niet.

In ieder geval van ons uit nogmaals dank voor de positieve reacties en animo.

Team Vuurwerkstore Holten
 
hahhahaaah heerlijk dit ! Iedereen hoopt op een mooi toetje :applause:
paar heerlijke goede beukers van salutes met wat spaanse fluiters in je finale en ik ben gelukkig !
owww en natuurlijk gratis rode bengalen voor al je bezoekers ! :yes:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan