Fast or Furious-5

Ik dacht ook heel trots weer wat nieuws gevonden te hebben tot één van de jongens uit ons team na mijn volle enthousiasme roet in het eten gooide en vertelde over de tequila cakes:frusty::D

Dat zijn misschien de meest bekende (of dat zijn nu nog de enige die verkocht worden, dat weet ik niet) maar in 2006 was dit effect er ook al, zie dit topic http://forum.vuurwerkcrew.nl/showthread.php?21100-Indextopic-Jellyfish-Butterfly

Thunderbolt van Lesli was nieuw in 2006 geloof ik. En misschien zijn de andere cakes nog wel ouder...
 
Het is een mooie cake maar je moet er van houden, als je dit in een showtje van je eigen toevoegt met een knalcake erachter is het zeker een leuke cake ( het is maar een idee :p )
 
Wat mij opvalt is de vallende fish sterren. Erg leuk detail.
Zelf gaat mijn voorkeur uit naar de blauwe versie van deze als ik tussen rood en blauw kan kiezen.
De betreffende blauwe versie hou ik nog in de gaten voor de vooravond, super voor de afwisseling.

Groet
 
Wie heeft deze gehad?
Ik heb hem gezien, tegelijk met de Fast or Furious 4. En dat was zijn redding, want zo viel hij niet op. :rolleyes:
Deze cake is echt belabberd, een heel ***lig rood boeketje met een soort laffe fishes, de jellyfish kwam niet tot uiting. In mijn ogen kan je dit niet verkopen, al helemaal niet voor die prijs. Helaas kon hij vooraf niet getest worden, maar ik denk dat Marchel hem dan niet eens had uitgeleverd.

Film volgt, maar ik hoop hier andere en positieve reviews te lezen, hopelijk was dit een maandagmorgen cakeje. :):wink:
 
Hierbij de film, tegelijk geschoten met nr. 4.
Heb mijn reactie nogmaals nagelezen, hij is vrij kritisch, maar ik vind dat het klopt, zie de film, dit is gewoon echt niet best.

 
Ben ik met je eens Mike. Concept is erg goed zo met die rode flash, maar er moet echt meer uit te halen zijn. Schiot hem samen met Tequila en aan die kwaliteit kan hij op dit moment nog niet tippen. Ruimte voor verbetering dus!
 
Ik zie dat we,al is de kwaliteit van veel producten subliem weer een puntje hebben voor ons gesprek met de leverancier.

Gr
Evolution Fireworks
 
Mijn enige misser van dit jaar.

Ik was opzoek naar de fast or furious 7, maar zag alleen maar 1 t/m 5 staan. Dus toen dacht ik "oh het zal wel nr 5 geweest zijn".

Wat beter uitgevoerd en in een waaier met blinker mine's lijkt het me wel wat.

Het was niet veel bijzonders. (aangestoken aan reservelont, hoofdlont was bezet)
 
Deze cake zat bij mij in de Fast or Furious Box. De cake welke in mijn bezit was, was van productiejaar 2016. Ik moet zeggen dat deze mij gelukkig niet heeft teleurgesteld! Het fish effect kwam zeer goed tot zijn recht in tegenstelling tot de eerder ingevoegde filmpjes in dit topic. Al met al gelukkig dus toch geen flop maar de kwaliteit van de 2016 versie was voor mij top. Het is in ieder geval geen standaard effect en viel daarom door de goede uitwerking goed op in mijn schietlijstje.
 
Deze cake als eerste af laten gaan in mijn box, viel niet tegen. Juist deze rustige cake was daar geschikt voor vond ik.
 
Back
Bovenaan