Eerste knallen al gehoord ?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Sneeuwpoppen opblazen, wat heb ik daar een geweldige herinneringen aan. Alleen wij moesten het vroeger doen met nitraatjes en super vlindertjes.
 
Nu al 2 avonden lang mogen genieten van 2 mooie vuurwerkshows vanuit mijn raam gesubsidieerd door onze mooie overheid zelf:D

Ze zijn hier met heel het politie-korps en de ME grootschalige trainingen aan het doen ter voorbereiding op de jaarwisseling. Alles komt langs, van dikke fluitbakken tot knalcakes en zelfs ratelbanden haha.
https://www.nu.nl/alphen-aan-den-rijn/5046329/hulpdiensten-trainen-in-alphen-rijn-jaarwisseling.html

Hmmmm vraag me af of ze ook niet moeten wachten met de verkoop in de laatste dagen... daarnaast als je ratelbanden hoort zijn het in ieder geval niet de legale. Waarschijnlijk een hoop in beslag genomen spul "wassen ze op deze manier wit " het blijven tog ook maar jongens :bonk:
 
Begint ineens wat meer te komen. Kom de 31ste natuurlijk nu ook al redelijk dicht bij. Nog wel altijd minder dan voorgaande jaren. Rijdt nu ook veel meer politie rond heb ik het idee. En dat in dat mini-dorpje van mij.:p
 
Gaat geregeld wat de lucht in, zowel in regio Barneveld als regio Dordrecht/Rotterdam (ja ik woon op twee plaatsen) hebben ze er met name in het weekend weer zin in! :D
 
Het is nog verrassend stil hier. Meteen erbij zeggende dat ik overdag ook vooral in de auto zit. Maar ik hoor maar zeer sporadisch wat. En ik heb niet het idee dat er nou extra veel politie rijdt.

Misschien maar goed ook, zo onder de rook van vuurwerkhatend Rotterdam :)
 
In november hoorde we regelmatig wel vuurwerk, en heel af en toe steekt er iemand een pot af in de omgeving maar voor de rest is het heel erg stil rondom den haag ypenburg, pijnacker-nootdorp
 
Gaat geregeld wat de lucht in,regio Dordrecht/Rotterdam hebben ze er met name in het weekend weer zin in! :D
Die laatste 2 regio's beleef ik veelvuldig,maar of ik word doof of de wind staat de verkeerde kant op hier :D
Afijn is zien of dit weekend men de weg naar de lontjes weer weten te vinden :p
 
inmiddels hier wat meer knallen, met name illegale knallen, maar politie controleerd hier nauwelijks vanwege de lage capaciteit(6 agenten)
 
Een hersenloze idioot liep om 4 uur te knallen. Stuk of 8 nitraten door de hele wijk. Zorgt voor anti vuurwerk houding bij velen. Een buurman stond buiten te schelden.
 
Een hersenloze idioot liep om 4 uur te knallen. Stuk of 8 nitraten door de hele wijk. Zorgt voor anti vuurwerk houding bij velen. Een buurman stond buiten te schelden.

Meedoen volgende keer. GEwoon hele straat over zo'n oetmongool heen, verleert ie t wel.

Hier zijn de jochies errug stil in de straat, en gisterochtend/middag reed de politie rondjes. Denk dat ze vrijdag weer bezoek hebben gehad, sukkels. Hoop niet dat ze hun t spul hebben afgenomen, want op oudjaarsavond mogen ze dreunen wat ze willen (mn katten slapen wel) maar NU NOG NIET gvd.
 
In den haag zag ik gister een cake in het bos ik vond het een afgelegen plek niemand had er last van behalve als je om 11 uur in de avond een hond uit laat
 
Gisteravond een hele zware doffe dreun hier in Grave. Het begint al iets drukker te worden met de knallen.
 
Hier gaan en dan meestal in het weekend, af en toe een paar cakes de lucht in. Illegaal is gelukkig een stuk minder dit jaar in mijn omgeving.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Bovenaan