Tja, mijn kaarsje was al wat minder hard gaan branden. Afgelopen jaarwisseling (ondanks griep) wel een mooie jaarwisseling gehad.
Ik zie het allemaal wel. Jammer dat het forum (extreem) rustig is. Maarja, alles wat normaal in deze tijd gangbaar was, is dit jaar afwezig.
Ik merk wel aan mezelf, door dit debacle wat men vuurwerkverbod noemt, ik het eigenlijk wel geheel voor gezien houdt qua 'druk maken om de wereld'.
Ik vond mezelf altijd behoren tot de waakzame middenmoot: geinteresseerd in sociale dingen, de maatschappij, politiek etc.
Maar de laatste jaren is dat wel weg. Het boeit me allemaal niet meer. De wereld is compleet gestoord en niet alleen wat betreft vuurwerk.
Alleen nog druk maken om de kleine dingen waarop ik invloed heb. Vrienden, familie, de rest bekijkt het maar.