De Binnenhuisarchitect

Scav

VWC Moderator
Forumleiding
Artikelnummer: 01704
Artikelnaam: De Binnenhuisarchitect.
Bruto Gewicht: ...
Netto Kruitgewicht: ...
Aantal schoten: 90
Effectomschrijving: De kleine broer van Tante Rikie’s kruittuintje! Voor wie de boel eens opnieuw wil inrichten…(Bestaat uit 3 Zwarte Cross cakes).
Tijdsduur: 66 sec
Stijghoogte: 15 = 20 m
Richtprijs: € 99,95
O.a. te koop bij:www.vuurwerkplanet.nl


Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en bronvermelding
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Wat een naam voor een stuk vuurwerk....! Maargoed, volgens mij zag ik al affiches hangen van de producten uit deze lijn op Zwarte Cross!
 
Als binnenhuisarchitect zou ik toch graag willen dat ze op twee posities blijven schieten maar aan de andere kant krijgen we na cake 1 wel eenbeter beeld van deze box en ik vind hem niet echt overtuigend, enige pluspuntje vind ik het tempo wat er in zit.
 
Heerlijke box toch wel hoor, wil hem wel live zien voordat ik de prijs er voor over heb, maar zo op film overtuigt ie mij wel.
 
Hierbij nog even mijn filmpje van deze nieuwe cakebox, gefilmd tijdens de Winkeliersdemo 2016:

 
Presteerde verrassend goed in Capelle, deed nauwelijks onder voor Tante Rikie. Vrij klein doosje maar mooie uitwerkingen!
 
Wow, dat is best wel een topper! Beetje onontdekt lijkt, verdiend zeker meer aandacht!

Mee eens, viel gister zeker positief op in Capelle. Met wat korting voor 75/80 te krijgen en dan heb je een hele leuke box met grote afwisselende effecten. De rode glitter willow is super!
 
Back
Bovenaan