B2B Twist Crackers | 30 stuks

Mattenfreak

Administrator
Forumleiding
Artikelnummer: 1101
Artikelnaam: B2B Twist Crackers | 30 stuks
Bruto Gewicht: ...
Netto Kruitgewicht: ...
Aantal Schoten: ...
Effectomschrijving: ...
Kartoneenheid: 60/1
Richtprijs: € 5,99

O.a. te koop bij: Onlinevoorverkoop.nl
1101_Twist_cracker_30st.jpg


Gelieve dit NIET over te nemen zonder toestemming en/of bronvermelding.

Wij danken GBV-WECO voor deze informatie.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Grondbloemen met crackling, vond ik vroeger echt geweldig maar ik heb ze eigenlijk de laatste 15 jaar nooit meer gehad. Door de beperkingen dit jaar in het RACT een mooi moment om dit soort dingen wat meer in te slaan :)
 
Helemaal mee eens Daan, dit soort vuurwerk is echt weer een toevoeging voor de markt, mits de kwaliteit weer goed is natuurlijk.
 
Ik hoop dan wel dat ze een beetje gevuld zijn. Laatste jaren is het echt drama met grondbloemen, vaak zit er maar 1 gram kruit in.

Cat1 mag dacht ik al 5 gram in.
 
GBV-Weco had volgens mij al Twister Crackling in het assortiment, dus ik ben benieuwd of dit dan een nieuw jasje is, of een ander product.
 
Ik hoop dan wel dat ze een beetje gevuld zijn. Laatste jaren is het echt drama met grondbloemen, vaak zit er maar 1 gram kruit in.

Cat1 mag dacht ik al 5 gram in.

Dat zou wel weer gaaf zijn zeg! Van die echte ouderwetse grondbloemen die lekker lang doordraaien!:handsup:
 
Lijk me niet, dat zit niet voor niks niet meer in het assortiment al een aantal jaar. Grondbloemen mogen onder F1 en F2 geen report hebben. Zowel 'grondmobielen' , 'grondtollen' als 'springtollen' mogen geen knal als geluidseffect hebben. Er staat verder niks over ander soort geluidseffecten zoals crackling dus dat mag gewoon.
 
het is een cracker. dus ik hoop op een wondertol met knal.
hoop dat er snel een filmpje komt!

Dit is een grondbloem met crackling in F2. De omschrijving van Jasper klinkt wat mij betreft veelbelovend en ben erg benieuwd naar de productfilm.

In de film van het bezoek van Toro aan GBV zegt Jasper er het volgende over:
"Dan gaan we een beetje old school met de twister met crackling, maar met goeie crackling erin, dus dat is een cat 2 variant. Precies dus dan zijn we niet gebonden aan die vierkante meter en het voordeel is dan dat we dus de crackling goed in kunnen zetten, want uiteindelijk is dat wat je wil als er geen knal meer is dan moeten we maar knetteren."
 
Dit was rommel. Heb nog anderhalf pakje over, maar nog geen stukje knetter tegengekomen ...
 
Erg jammer om te horen, afgaande van het filmpje was ik erg blij dat er weer fatsoenlijke knettertollen te koop zouden zijn, en ik had ze alvast op de lijst voor volgend jaar gezet. Maar daar kan nu dus ook een streep door...
 
Back
Bovenaan