Fast Silver Whistling

Ik vindt het jammer dat deze is vernieuwd, vorig jaar 2 van gehad wat een geweld als ze tegelijk gaan :) icm de W crackling fountain dan is het geweldig.
Ik hoop heel erg dat mijn dealer hem nog kan krijgen.
De nieuwe versie is gewoon veel te sloom.
 
Jammer dat hij is aangepast. Op deze manier is de naam totaal niet meer relevant voor deze pot.
Ik vind het juist zo mooi dat de showtime lijn bekend staat om zijn pittige tempo die elke cake in zich heeft...
 
Deze vanavond live gezien.

Aangezien ie van showtime was, was ik in de veronderstelling dat er een snel tempo in zat, wat de naam '' fast..'' ook wel doet vermoeden, maar dit was dus absoluut niet het geval.
Het is een goede cake, met een prachtige fluit, maar de cake heeft geen haast en is dus goed langdurig.
Leuke fluitcake.
 
Tempo is er compleet uit, wat jammer!
Hoe dan ook een top fluitbak, maar het tempo maakte de cake toch beter dan dat ie gister op de demo liet zien.
 
je moet er inderdaad gewoon 2 of 3 naast elkaar zetten dan is het echt super
en voor de prijs van E 29.95 ga ik dat ook zeker doen in mijn finale
 
Heb deze als eerste afgestoken vanmorgen,en dat was genieten. Hij was dan wel langzaam,maar de fluit was heerlijk schel.
 
Ik vond hem persoonlijk erg tegen vallen.
Ik had heel veel van deze cake verwacht.
De fluit is perfect te noemen, maar ik vond het tempo persoonlijk veel te laag.
Zelfs zo laag dat hij mij eerlijk gezegd een beetje begont te vervelen.
 
Je koopt deze cake om zijn tempo en die was inderdaad ver te zoeken in de 2010-versie. Erg jammer en wat Wesley al zegt, hij verveelde eerder dan dat hij indruk maakte.... :sad:
 
Ik heb dezelfde ervaring als hier boven genoemd. Schoot ze per 2 in combi met enkele silver salutes, maar de silver salutes waren al eerder leeg geschoten dan deze cake, terwijl het juist andersom hoort te zijn =/
 
Haal die Fast maar uit de naam, wat een trage bak was dit.
Heb deze ook mee kunnen maken en vond het maar niks, fluit is redelijk maar tempo is erg saai.
 
Showoffs.. tsss..:p
Nee hoor, lekker filmpje, heerlijk!:D

De oude versie blijft gewoon de beste versie, dat is tenminste fast whistling..
 
Zo dan haha, hebben jullie nog gezwaaid naar de fluiters, want daar vliegt binnen no-time een berg geld gillend de lucht in haha! :D:bonk:
Lekker project, zo moet ie zijn inderdaad, heerlijk dit.
Volgend jaar weer? Maak hem dan daarna af met een rits Hoogmoedjes, geheid een succes! :D:p
 
Zo dan haha, hebben jullie nog gezwaaid naar de fluiters, want daar vliegt binnen no-time een berg geld gillend de lucht in haha! :D:bonk:
Lekker project, zo moet ie zijn inderdaad, heerlijk dit.
Volgend jaar weer? Maak hem dan daarna af met een rits Hoogmoedjes, geheid een succes! :D:p

Kans is groot dat ze er dit jaar weer bij zijn,Echter hoop ik dan wel dat de oude nog vooradig is.
 
Iemand heel toevallig de film van de vernieuwde langzamere versie? Deze heb ik nog niet kunnen vinden.
 
ik had nog de snelle versie...die was prima idd :D
de trage versie lijkt mij ook niets eerlijk gezegd...het is namelijk juist de snelheid die deze bak zo top maakt...
 
Dus op de 2010 versie zit geen snel heid meer als ik het goed begrijp?
ik vind dat juist fijn!
Iemand een filmpje van de fast niet zo snelle silver whistling?

[edit]

algevonden op FPM

+ YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Ik vind um juist zo heerlijk irritand voor overdag!!

Maar welke gaat harder (dieper) van fluit?
Deze of de falcon van Schuurmans?
 
Laatst bewerkt:
Hij duurt nu inderdaad zo'n 40 seconden, net ook even gecheckt op een film van ons (komt eind dit jaar).

De fluit van deze is scheller, die Falcon is nog net even rauwer / dieper.
 
Back
Bovenaan