Meld je aan bij Opiniepanel 1Vandaag en panel Hart van Nederland

Ik heb me aangemeld bij 1vandaag en radar. Voor die laatste heb ik hoop, maar als ik hier de reacties lees zijn HvN en 1vandaag vrij selectief wie zij welke vragenlijst toesturen. Dat is op zich te verklaren zonder er iets kwaads van te denken, maar toch neemt het niet weg dat hier een onmiskenbare mogelijkheid door ontstaat om van te voren de uitslagen van dergelijke vragenlijsten te kunnen beïnvloeden. Smerig is het. Ben benieuwd wat er komen gaat.
 
Resultaat onderzoek 1Vandaag van voor de jaarwisseling is bekend:

Meerderheid wil permanent vuurwerkverbod

Eindigt 2021 met een klapper? Daarover zijn de meningen verdeeld. De ene helft (48 procent) denkt dat vuurwerk afsteken voor consumenten permanent verboden wordt; de ander helft (46 procent) niet. Het kabinet stelde deze jaarwisseling zo'n algeheel vuurwerkverbod in om de zorg te ontzien rond oud en nieuw.

Een flinke meerderheid (63 procent) zou het in ieder geval een goede zaak vinden als het afsteken van al het vuurwerk voor altijd verboden wordt. Drie op de tien zien liever dat dit jaar een uitzondering is en er volgend jaar 'gewoon' weer geknald kan worden.

https://eenvandaag.avrotros.nl/pane...s-in-oktober-teruggaan-naar-het-oude-normaal/
 
Afgelopen week startte Eenvandaag een opinie onderzoek naar 2 jaar corona en wat je voor de toekomst verwacht...een van de vragen was of een vuurwerkverbod ook in de toekomst moet gelden (stond ergens bij een van de vragen, redelijk onopvallend). Zaterdag 26 februari is de uitslag.
 
Ja, als een van de opties wat je wilde dat er na corona van de maatregelen overbleef, met tussen haakjes achter de vw optie (om de zorg te ontlasten). Die lui hebben dus niet opgelet. Mss dat het doordringt als de evaluatie over de jaarwisseling aan de Kamer wordt aangeboden en besproken.
 
Ja, als een van de opties wat je wilde dat er na corona van de maatregelen overbleef, met tussen haakjes achter de vw optie (om de zorg te ontlasten). Die lui hebben dus niet opgelet. Mss dat het doordringt als de evaluatie over de jaarwisseling aan de Kamer wordt aangeboden en besproken.

Ik heb het volgende gereageerd, even snel, weinig tijd:

Het vuurwerkverbod (om zorg te ontlasten) is totaal niet relevant in de corona discussie. Afgelopen twee jaar is gezien dat mensen graag legaal consumenten vuurwerk af willen steken ongeacht dat er een verbod is.

Door een verbod op legaal vuurwerk zijn er meer slachtoffers gevallen die naar illegaal vuurwerk hebben gegrepen. De druk op de zorg is dus door een verbod op legaal vuurwerk hoger geworden. Ook is het verbieden van legaal vuurwerk symbool politiek:

https://www.volkskrant.nl/nieuws-ac...X2j6tDuyIeCs&referrer=https://l.facebook.com/

Verder gaan er veel fabels rond over legaal consumenten vuurwerk, zie deze website: https://hvlv.nl/feitenenfabels/

Het zou jullie sieren dit ook eens eerlijk, open en transparant mee te nemen in de vraag en de antwoorden.

En ja ik ben een vuurwerk liefhebber, van legaal goedgekeurd Nederlands vuurwerk. En ja dit wil ik graag toelichten: .......
 
Voor wie lid is van het Opiniepanel: in de enquete die vandaag is uitgezet, zijn vragen over een vuurwerkverbod verstopt.
 
Weer ingevuld. Speciaal voor dit soort nonsens lid geworden. Hen tevens naar de werkelijke cijfers (bij oa het HVLV) gedirigeerd.
 
Ik ben wel lid van het opiniepanel, maar vragen over vuurwerk lijken mij altijd over te slaan. Misschien ben ik wat achterdochtig, maar dat zal toch niet met mijn eerdere antwoorden te maken hebben ? :rolleyes:
 
Ik ben wel lid van het opiniepanel, maar vragen over vuurwerk lijken mij altijd over te slaan. Misschien ben ik wat achterdochtig, maar dat zal toch niet met mijn eerdere antwoorden te maken hebben ? :rolleyes:

Mails worden, zo lijkt het, niet allemaal tegelijk verstuurd. Tussen die voor mij en die voor mijn vrouw zat twee uur tijdsverschil. Misschien krijg jij er nog een?
 
Back
Bovenaan