[Winactie 6] - Win een VOLT! Capital - WINNAARS BEKEND

Top actie weer, leuk bedacht! Ik heb mijn antwoord op de VWT rebus zojuist ingestuurd. Nu maar eens creatief gaan wezen, en zelf een rebus bouwen! :)
 
Ik ga ook aan de knutsel! Een hele uitdaging voor een dyslect hahahaha, of eigenlijk voor die gene die hem gaat oplossen.
 
Leuke actie weer Vuurwerktotaal, uiteraard weer meegedaan. Nu zelf nog een rebus maken, zal niet makkelijk zijn.

@Pyrojel: Plaatje 1 en 3 kom ik niet uit. voor de rest weet ik hem wel.

ige acties voem vuurwerktotaal ik wil een gratis cake winnen :D
 
1ste = geweld
3e = bam :p

Dat maakt dus...

Edit: bale, hij klopt dus niet kom ik net achter :cry: bij 3 moet nog "m=n" bij, sorry! Snel even aangepast overal :cool: hij klopt weer
 
JBhBusC.jpg


:D
 
wat de laatste twee plaatjes betreft kom ik op boks ouwe wat dat er in godsnaam mee te maken heeft ik heb geen idee , misschien zit ik er wel helemaal naast maar dan hoor ik het graag
 
Back
Bovenaan