Wie wens jij als eerste een gelukkig nieuwjaar?

Ruben

VWC lid
Het is nog altijd mogelijk om aanvraagjes te doen. Zo kreeg ik net een bericht van Torr (thanks!) om dit topic te openen.

Wie wens jij als eerste een gelukkig nieuwjaar? En natuurlijk: waarom? Is het je familie, kat of hond, of Playstationcontroller? Laat het weten.
 
Sowieso mijn vriendin als eerste, daarna alle familie en vrienden en op straat kom je ook altijd nog wel mensen tegen haha. :wink:
 
Altijd mijn vrouw als eerste, daarna mijn kinderen. Daarna mijn moeder (die is er elk jaar bij). Zodra ik buiten ben begint de kruitrush en vergeet ik spontaan de goede wensen te uiten, maar ik haal dat de dagen erna wel weer in :cool:

Cameo
 
Altijd eerst paps, mams, en zuslief. Daarnaast vieren ik en mijn gezin altijd O&N met hetzelfde stel vrienden. Daarmee zijn mijn ouders al >40 jaar goede vrienden, dus ik ken ze ook als mijn broekzak. Dus zij staan ook direct tegelijk met mijn ouders en zus op het programma.
Na de huiskamer geluk te hebben gewenst, gaan we altijd direct naar buiten. Daar komen we vast wel buren tegen. Pas de volgende ochtend gaan we bij opa en oma langs om hen een goed nieuwjaar te wensen. De rest van de familie bellen we eigelijk niet eens.
Eerst volgende werkdag altijd de halve zaak af. Soms kan dat collectief: "dag kantine! Iedereen een gelukkig nieuw jaar!" Maar mijn directe collega's altijd persoonlijk.
 
Als eerste mijn vuurwerkmaatje pyroteamzuid :D, nee ff zonder gekheid ... eerst mijn vrouw en de kids, daarna alle vrienden en kenissen en buren die bij ons zijn omdat het op oud en nieuw altijd een zoete inval is. Daarna buiten de rest van de buren en ondertussen zal ik wel weer worden gebeld door tig mensen, maar doordat ik te druk bezig met met mijn hobby vuurwerk zie ik meestal een paar uur later dat ik ben gebeld :rolleyes:
 
ik als eerste mijn moeder (omdat ze er helaas niet meer is )en als het dan 00:01
is en ik de rest ook heb gehad kijk ik ff naar boven en dan gaat het feest los
dit omdat mijn moeder vuurwerk ook prachtig vond
 
Bij ons in de familie is kennelijk het ritueel om elkaar allemaal geluk te wensen met een hoop zoentjes, het ligt er dus maar net aan wie ik als eerst een kusje mag geven:rolleyes:
 
Als ik eerste vlieg ik m'n vrouw om de hals, daarna, de rest van de aanwezigen, daarna belletje naar m'n ouders. zo om 0.05 naar buiten, onder het stoken, de buren, en de rest die langs komt.
 
Er is bij ons altijd zoveel visite, moeder,broer,neef,oma veel vrienden. Tis altijd maar afwachten wie er op dat moment bij me staat.:rolleyes:
 
Mijn vader en vriendin bel ik meestal al om half 12 zodat de lijnen niet bezet zijn en daarna richt ik mijn ogen op de klok. Daarna de mensen waarmee we het vieren, en dan iedereen die ik op straat tegenkom. Daarna gaat het vuurwerk de lucht in! :D
 
Wens me zelf eerst gelukkig nieuwjaar daarna alle andere mensen die bij me in buurt staan zelfs mensen die niet ken uiteraard :D
 
Laatst bewerkt:
Als eerste m'n vriendin via de telefoon want ze is dan in Spanje. Daarna me ouders en broertjes. En de mensen die ik op straat tegen kom
 
Back
Bovenaan