Wellicht laatste jaar van consumentenvuurwerk

Misschien een idee om niks meer van dit soort negatieve berichten te posten.. we weten het zo onderhand wel denk ik. En ik hou echt niet van zeuren maar dit is al het zoveelste topic.

Denk dat het beter is voor ons om alleen positief nieuws te zien.. daaruit krijg je veel meer leuke ideeën denk ik zo ?

Ik zeg, alle fabrieken die iets van zware grondknallers maakt SLUITEN. En meer controleren op wat er in andere landen gemaakt word buiten de EU. Dus checken die kartonnen met een verkeerd label vol met 4" shells ! En niet meer janken om consumentenvuurwerk :)

Ik snap je voledig.
Maar je ogen sluiten voor het negatieve aspect van vuurwerk is net zo iets als Groenlinks doet met de positieve aspecten van vuurwerk.
Uiteindelijk helpt het tog niet.
Beter ontvang je alles en knok mee voor onze hobby:wink:
 
Mijn visie op negatief nieuws is echt heel anders. Mede omdat ik ook daar veel dingen over heb opgezocht. Ik zie er totaal niks in, het voegt ook niks toe van het totale beeld over vuurwerk. Want veel negatief nieuws komt van een kleine groep mensen die getest is.
Het lijd toch ergens bij mensen onderbewust voor minder geluk. Jezelf fijn voelen is toch het beste, en daaruit haal je toch je kracht om leuke dingen en argumenten te verzinnen ?? Ik tenminste wel, als ik een topic titel zie zoals deze verpest dat aardig me ding.
 
Back
Bovenaan