Wat is jouw budget dit jaar ?

Ook hier vies over m'n budget heen gegaan... Begin van het jaar was ik uit gegaan van maximaal 600,-. Zit nu boven de 900,-.
 
Tot nu toe voor ongeveer 200 euro besteld. Met de gedachte dat dit zo maar eens de laatste keer zou kunnen zijn, ga ik me dit jaar niet inhouden.
 
Het wordt elk jaar meer bij mij, met dit jaar een nieuw persoonlijk record van 850 euro:bonk: Maar nu is het dan ook echt genoeg geweest!!:)
 
Had geen vast budget, maar heb voor iets meer dan 400 besteld en dat is het wel zo'n beetje. Komt misschien nog wat los spul bij met de verkoopdagen :)
 
Ik woon vlak bij Zena Brugge en kan dus het ganse jaar door kopen. Elke keer als er promoties zijn haal ik die en als ik er "toevallig" langs moet dan koop ik wat...dit gaat zo het ganse jaar door en dan kom je in december tot de vaststelling dat je al een aardig lijstje hebt...alleen je voelt het niet zo in je budget omdat je het gespreid aankocht...toch een voordeel dat we hier nog het ganse jaar kunnen kopen....
 
Winkelwaarde van wat ik nu heb besteld voor mijn vuurwerkshow is ongeveer 1500 euro waard. Daar komt nog wat bovenop.
 
Aanzienlijk lager dan de afgelopen jaren.. Veel geld kwijt aan me studie en wil binnenkort toch is gaan beginnen voor me autorijbewijs en ten slotte staat er ook weer een vakantie voor de boeg :rolleyes:. Keuzes maken. Voelt niet lekker om te moeten minderen, al zou het uiteindelijk nog steeds een leuke collectie gaan worden :biertje:
 
Dit jaar sla ik over. Zal miss op de dag zelf nog een potje ofzo halen maar meer dan 25 zal het niet worden. Genoeg andere keuzes om het aan uit te geven.
 
Ik zit nu op zo'n 500 euro.. Vorige jaar zo'n 600 gehad. Ik laat meer ruimte dan normaal over dit jaar voor de verkoopdagen want ik ben van plan om nog eens lekker te shoppen. In de winkel kun je pas echt goed zien hoe alles eruit ziet en lekker op het gemakje een keuze maken. Kga de 29e zo'n 6 winkels af, dus moet wel goed gaan komen met die laatste aankopen. Ik geef max nog 100 uit denk ik. Ook dit jaar weer geprofiteerd van diverse outlet en goede acties. De waarde ligt dan ook weer stukken hoger dan het aankoopbedrag.
 
Back
Bovenaan