Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Hahahaa die foto kan ik me nog wel herinneren ja2 jaar geleden bij Fireworxxx...nog nooit eerder gezien dat mensen (duitsers) met campingstoeltjes en koelboxen voor een vuurwerkwinkel zaten te wachten.
Wolvega, lang geleden.
Binkies bestellen in februari en bij het ophalen te horen krijgen dat ze op zijn maar met de volgende vrachtauto meekomen. Kan een uurtje duren......
Wat denke gij zelf?![]()

Zei iemand daar… Binkies?!
Gekste ophaalmoment was met Piroshop Arentz,
Vroeg in de middag bestelling daar ophalen, de totaal gedesinteresseerde balie zegt dat wij maar moeten wachten want ze waren bezig (je kon wel aanmerkelijk zien dat haast niemand daarachter actie doornam…)
Order aan hen gegeven en na een tijdje wachten vragen hoe lang het ging duren verder… kregen we irritant gedrag terug
Dus maar even veeleisend terug gedaan en toen hadden ze wel ineens tijd en hadden we de bestelling binnen 5 minuten
En dan uren later in de shout en Discord te horen gekregen dat sommigen daar al 6+ uur stonden te wachten in de kou (en ik wed dat sommigen daar al voor ons waren…)
Ja er waren daar leveringsproblemen oid (wat dus los van onze order stond) maar WTF?
Was ook toen t laatste jaar van Arentz?
Denk dat ik daar anders ook een hele tijd had gestaan als we niet erg lastig gingen doen… wens t verder op niemand zulke onzin, langste dat ik had gewacht was in Steenbergen 2-3 uren maar er was tenminste wel verwarming…Owhja daar stond ik ook tussen! Veel forumleden hebben daar een diep litteken aan overgehouden. Kou, koffie op, bestellingen onvolledig, chaos voor, chaos achter. Mooie producten, scherpe prijzen, maar wat een shitshow was dat.
Hier zelfde verhaal. Helemaal verheugd op Cairo. Waren de enige winkel in de regio die ze konden leveren. Eindstand: als ik forum mag geloven destijds heeft bijna niemand ze gekregen. Kreeg ook een dichte zak. Bij controle in de winkel zelf zaten ze me raar aan te kijken en kreeg een grote muil terug omdat ik vroeg om de Caïro ipv vervanging. Had hoog tokkie gehalte. Kom er nooit meer.Met een brede glimlach nog in december de 2023 Cairo Crackling via de site van magnum bij Raben Voorburg kunnen bestellen.
Reed echt enkel voor de CC naar hun toe. 6 straten verder geparkeerd omdat het echt niet dichterbij kon.
Eenmaal in de winkel kreeg ik een erg goed dichtgeknoopte plastic tas mee. Hierbij werd enkel gezegd:" alsjeblieft en fijne dag".
Ik maakte de tas in de winkel met wat moeite open en zag tot mijn verbazing city trip cakes ipv de CC.
Bij de confrontatie, werd er doodleuk gezegd dat er te weinig CC binnengekomen was en dat de cakes in de tas ook gewoon prima zijn en een stad betreffen.
Erg jammer deze ervaring, helemaal omdat ik hierdoor nooit de top batch CC mee heb kunnen maken!
De ervaring bij Pyrocrew Lelystad was wel heel bizar een aantal jaar terug. Niets op voorraad van wat ik besteld had. Vervolgens het aanbod om tegen retailprijzen ipv freakprijzen nog iets uit te zoeken. Bestelling betrof een flinke lading F3 Single shots die vervolgens ook overal uitverkocht waren.
En in een Intratuin een keer eerste hulp verleent bij een jonge knul die out was gegaan in de drukte. Erg sneu, samen met de aanwezige BHV'er zorg gedragen tot de ambu er was om hem door te lichten.