Vuurwerkbestel Gilze-Rijen

ja ik ben van de partij ze verkopen daar lidu en star:D

ze hebben echt top merken ik denk dat ik hier wel wat produckten vandaan ga halen
 
Heeft iemand info, misschien dat ik er binnenkort even langs fiets.
Aangezien het wel op de site staat dat je in Rijen welkom bent.

Sorry voor de bumb maar deze winkel is me geadviseerd door een klasgenoot en wilde er het fijne over weten :).
 
Ik ben niet van plan om daar te gaan bestellen, maar wat me wel op valt is de ontzettend mooie en overzichtelijke site!
Complimenten hoor! :bye:
 
Heb hier ook altijd mijn vuurwerk gehaald, en ben er tevreden over. Daarnaast een uniek assortiment voor de omgeving zelf.

Maar ik zal wel alles vooraf bestellen, want tijdens de verkoopdagen wil er nog weleens wat op zijn. Bij gebeurt bij de Ninja pijlen.

Maar goeie winkel iig!!
 
Vandaag krantje binnen gekregen via de post....Dat vind ik echt top en goeie manier van reclame maken.
 
Vind dit dus echt een super winkel!
Goeie service, grote kortingen in de voorverkoop!
Mijn bestelling hebben ze al binnen!

ook veel gratis spullen altijd!
 
Achter de schermen

Een kijkje achter de schermen.
In het bijzonder in december, is vuurwerk een zeer belangrijk deel van ons leven. Niet alleen in ons leven maar ook in uw leven. We mogen slechts een keer per jaar vuurwerk afsteken en dat maakt het nog specialer! Omdat het alleen die ene keer per jaar met oud en nieuw mag en al het zichtbare werk zich in korte tijd afspeelt, is het vaak moeilijk om te zien wat er allemaal gebeurt voordat het vuurwerk door u wordt opgehaald en afgestoken. U komt bij ons in de winkel om uw vuurwerk op te halen, maar wat is er nodig om het vuurwerk in de winkel en dus bij u te krijgen?

Wij vroegen ons af of u het wellicht interessant vindt om iets meer te weten over wat zich achter de schermen bij ons afspeelt. Op dit moment zijn wij al weer een behoorlijke tijd bezig met volgend jaar. Zo hebben we bijvoorbeeld onze leveranciers in China al opdracht gegeven voor de ontwikkeling van nieuwe producten voor 2009. Elk jaar weer vertrekken we vanaf januari richting China om de inkoop af te ronden voor het aanstaande seizoen. En tot het vuurwerk aan boord gaat controleren we continu het productieproces.

Vanaf het moment dat het in Nederland binnenkomt begint onze logistieke machine al te draaien. Van de kontakten met de overheid tot de opslag in onze centrale opslag in Twello. Vanuit de centrale opslag wordt het in december naar de winkels gebracht. Terwijl dit proces zich afspeelt houden we ons in de winkel ook nog bezig met het voorbereiden van de verkoop in december. Zo testen we onder andere vuurwerk, stellen folders samen, maken een logistieke planning en zorgen we voor een optimale personele bezetting. Op het moment dat u in december uw bestelling plaatst gaan bij ons de computers draaien en zorgen dat wij uw vuurwerk op de door u gewenste tijd klaar kunnen leggen.

Hieronder enkele foto's van onze centrale opslag in Twello en van de winkel in Rijen.


as2.jpg


as5.jpg
 
Je kunt een pijlenpakket winnen door alleen je bestelnummer op een winnende lotnummerlijst te zien staan.
Nou staat er op de lijst bestelnummer: 195.
Ik had 3 bestellingen direct achterelkaar geplaatst via internet.
namelijk de bestelnummers: 193, 194 en 196.
Waar is in godsnaam 195.
Het lijkt me echt geen toeval dat net juist dit nummer niet op de winnende lijst staat.
En dat er in die korte tijd ook iemand heeft besteld lijk me nou echt vreselijk nep:wink:
 
De webshop van vuurwerkland Rijen is sinds vandaag ook weer open gegaan.

De site ziet er weer top uit en bij heel veel artikelen krijg je een gratis artikel erbij.

Kijk snel op www.vuurwerkbestel.nl


Nog wat foto's van tijdens de verkoopdagen.
as8.jpg

as9.jpg

as12.jpg
 
Vandaag kreeg ik een mooie brief in de bus...Heb via radio 8 een Lidu Sensation gewonnen bij vuurwerkbestel.nl.
Altijd leuk om iets te winnen, zeker als het om vuurwerk gaat.
 
Vanmiddag, in de showroom alleen maar Zena Vuurwerk gezien. Rijen wordt ook de nieuwe hoofdvestiging van Zena Nederland.
Vuurwerkland is overgenomen door Wolff.
Dus het antwoord op je vraag: Rijen gaat Zena verkopen en nog meer, maar daarover later meer.

Voor deze winkel gaat er dus heel wat veranderen.

Persoonlijk wel jammer dat er (waarschijnlijk) geen spullen meer van b&w wordt verkocht, want vooral voor budget producten was die een ideale winkel!

Maar we zullen zien wat het nieuwe concept ons gaat brengen.
 
Voor deze winkel gaat er dus heel wat veranderen.

Persoonlijk wel jammer dat er (waarschijnlijk) geen spullen meer van b&w wordt verkocht, want vooral voor budget producten was die een ideale winkel!

Maar we zullen zien wat het nieuwe concept ons gaat brengen.

Ik denk dat je rekening moet houden met het feit dat er in de winkel van Rijen,een winkel die overigens heel veel indruk op mij gemaakt heb wat inrichting en sfeer betreft, voor een groot deel Zena artikelen gaat verkopen maar ook nog andere producten.
Meer mag ik niet verklappen, 8 juni a.s. wordt het bekend gemaakt
 
Back
Bovenaan