Beste leden,
Wij merken dat er veel vragen bestaan omtrent Bonfireworks en de producten.
Helaas en tot onze spijt zullen wij de informatie niet meer van eerste hand ontvangen. Wij zullen dan ook geen bezoek brengen aan Bonfireworks waarbij wij jullie vragen voor kunnen leggen, wat wij ontzettend jammer vinden na de leuke bezoeken die we reeds afgelegd hebben bij Bert te Mebel.
Er is sprake geweest van een verandering in het beleid bij Bonfireworks; Frits Pen maakt nu onderdeel uit van het beleid.
Met deze verandering binnen het beleid van Bonfireworks moeten wij als website met bepaalde voorwaarden akkoord gaan om de informatie van eerste hand te kunnen verkrijgen. Na goed onderling overleg hebben wij besloten dat wij daar als crew niet achter kunnen staan.
Wij zullen dit topic met vragen aan Bonfireworks dan ook sluiten. Uiteraard gaat hij direct weer open als Bonfireworks open zal staan voor jullie vragen.
Wij willen met nadruk melden dat wij het leuke en informele contact met Bert te Mebel zullen missen en dat wij deze gebeurtenis dan ook ontzettend betreuren.
Met vriendelijke groet,
De Vuurwerkcrew