Thunder King

nielstepas

VWC lid
Artikelnummer: 202
Artikelnaam: Thunder King
Bruto Gewicht: ...
Netto Kruitgewicht: ...
Aantal Schoten: ...
Effectomschrijving: ...
Tijdsduur: ...
Stijghoogte: ...
Richtprijs: 1,99

202_thunder_king.jpg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Meestal worden dit soort producten niet geschoten op een demo, een filmpje hiervan zal er dus waarschijnlijk ook niet zijn. Er zit niets anders op dan afwachten of er nog een filmpje gaat komen of anders 29 dec er eentje te proberen.
 
Ik ben erg benieuwd naar dit product, vooral omdat ik ook een grote fan was van de Knock out, hoewel de prijs daarvan erg duur was.
 
Iemand op youtube gaf een reactie op een video, hij sprak over de thunderking van pyroshopper. (Lijkt me wel logisch als ik hier reageer)

Hij beweerde dat hij bij een show (idk?) was geweest, en dat hij daar ook 't product thunderking zag, van pyroshopper.

Hij zei dat het ongeveer de helft zachter knalde dan thunderking van broekhof, of knock out van Lesli.

Ik vroeg aan hem:

Hoe weet je nou dat ze *** zijn terwijl je ze nog niet eens kan kopen/zijn vertoont op een filmpje?

Waarop ik terug kreeg:

ik heb de pyroshopper thunderkings gezien bij de bosrand ze zijn ongeveer de helft van een normale knock out/shock of thunderking drm zeg ik dat je ze beter niet kan kopen.

Ik denk dat het niet waar is (:')) anders was er wel al een filmpje op het internet verschenen denk ik..
 
Hey,

De knock out is niks bij deze Thunder King, De knal is harder en Het boeket is Groter.. Hoe dit kan weten. Heb er al 3 afgestoken. Ik zal proberen om aan nog 1 te komen om een filmpje te maken van De ''Knock Out" en de "Thunder King"

CrazyFireworkS
 
Hey,

De knock out is niks bij deze Thunder King, De knal is harder en Het boeket is Groter.. Hoe dit kan weten. Heb er al 3 afgestoken. Ik zal proberen om aan nog 1 te komen om een filmpje te maken van De ''Knock Out" en de "Thunder King"

CrazyFireworkS
Oké, laat maar zien..
 
Ik durf eigenlijk wel met 99% te zeggen dat deze dingetjes een lachertje zijn.
Lekker dat budget gedoe je betaald de helft minder maar je krijgt ook maar de helf van het originele product.:frusty:
Dus ik zeg LAAT JE NIET VOOR DE GEK HOUDEN en koop gewoon de originele echte producten en dan het liefst natuurlijk van een andere importeur die niet van die woekerprijzen vraagd.
 
Ik heb bij vuurwerk Orthen de dummy van deze single shot gezien.
Ik vind ze erg klein, wat het gevolg heeft dat deze single shot door velen op de straat gegooid wordt.
Waardoor je gevaarlijke situaties krijgt.

Dit is gewoon troep, wat verkeerd gebruikt gaat worden.

Doe mij maar de Binky's en de Asian thunder.
 
Hey,

De knock out is niks bij deze Thunder King, De knal is harder en Het boeket is Groter.. Hoe dit kan weten. Heb er al 3 afgestoken. Ik zal proberen om aan nog 1 te komen om een filmpje te maken van De ''Knock Out" en de "Thunder King"

CrazyFireworkS

Dus zal ik 30 pakjes halen.. ipv Shock?:)
 
Nee natuurlijk niet 30 pakjes ongezien kopen! Straks zit je met een doos vol rotzooi! Ze zijn 50 cent per stuk,dus net zo duur als Binkie's of de normale Thunderking,nou dan heb ik mijn keus snel gemaakt...
 
@ red thunder
je hebt wel gelijk hier :P
maar stel je voor dat het wel iets is?
want eigenlijk heeft niemand er een gehad, zo komt het er op neer...
 
ik zelf werk in een winkel die alleen maar lesli verkoopt en ik kan zeggen dat deze goed zijn, maar ieder ervaart het anders
 
Back
Bovenaan